Nože pre Automower® Endurance - 300 ks
Kód: 595084403Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nože pre Automower® Endurance - 300 ks
Žacie nože pre robotické kosačky Husqvarna Automower® majú vďaka novému dizajnu viac ako dvojnásobnú životnosť oproti štandardným žacím nožom. Nože majú tvrdšie a ostrejšie rezné hrany na všetkých štyroch stranách, pri súčasnom zachovaní bezpečnostných noriem.

Technické parametre:
- Žacie nože Swing, 300 ks
- Číslo výrobku: 595 08 44‑03
- Farba: Oceľová
- Materiál: Uhlíková oceľ
- Rozmery výrobku, dĺžka: 3,58 cm
- Rozmery výrobku, šírka: 1,87 cm
- Rozmery výrobku, výška: 0,063 cm
- Hmotnosť, kg: 2,7 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žacie nože robotickej kosačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.42 kg |
| EAN: | 7391883946671 |
| Dĺžka výrobku: | 35,8 mm |
| Materiál: | Uhlíková oceľ |
| Šírka výrobku: | 18,7 mm |
| Tvrdosť hrany (HRC): | 61 |
| Výška výrobku: | 0,63 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
