Prerezávacia píla skladacia, 220 mm
Kód: 510192102Podrobný popis
Pokiaľ nie je používaná, je možné jej bezpečné uloženiePokiaľ nie je používaná, môžete ju bezpečne zložiť.
Skladací |Ergonomická rukoväť pre lepšie uchopenie a pohodlie pri práciPre lepšie uchopenie a pohodlie pri rezaní.
Ergonomická rukoväť |Vysoko kvalitné ostrie pre dokonalý rezVysoko kvalitné ostrie, ktoré reže ťahom k sebe.
Kvalitné ostrieĽahká prerezávacia píla z vysoko kvalitnej ocele, s ergonomickou rukoväťou pre vysoký komfort pri práci. Píla sa dá jednoducho zložiť, keď nie je používaná. Píla je vybavená poistkou proti samovoľnému zatvoreniu. Reže ťahom k sebe. Píla je určená pre pílenie dreva, plastu, sádrokartónu, orezávanie vetví a prerezávanie. Ostrie je pochrómované pre zvýšenie pevnosti a ochrany proti korózii. Pri bežnom používaní nie je ostrenie nutné. Dĺžka listu 220 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.292 kg |
| EAN: | 7391883219140 |
| Dĺžka: | 220 |
| Kotúč/nôž (mm): | 220 |
| Kov celkovo: | 0 g |
| Plastová fólia: | 0 g |
| Tvrdý plast: | 0 g |
| Typ rukoväte: | Ergonomická |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
