Inštalácia robotickej kosačky - Veľká záhrada

Kód: 9614
400 €
Skladom

Inštalácia robotickej kosačky - Veľká záhrada. Práce vykonáme v priebehu jedného dňa, profesionálne strojové zakopanie káblu do zeme, bezpečné zakopanie, aby sa kábel nepoškodil.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inštalácia robotickej kosačky - Veľká záhrada

 

Ak neviete alebo sa obávate, že inštalácia robotickej kosačky vo veľkej záhrade bude priveľmi náročná, alebo len nemáte čas, inštaláciu vám radi vykonajú naši odborníci. Kosačku vám privezú, nainštalujú, zaškolia vás, poradia vám a zodpovedia všetky otázky. Inštalácie robotickej kosačky vykonávajú hlavne na kosačky zakúpené od nás, ale robotické kosačky od iných predajcov vám tiež vieme nainštalovať.

 

 

Značky pre ktoré ponúkame inštaláciu:

 

 

Obvodový drôt inštalujeme dvoma spôsobmi:

  • Zakopávacím strojom NT60 ktorý, automaticky zakopáva drôt pod povrch zeme do hĺbky 3 až 6 cm. Výhodou je rýchlosť inštalácie, ktorá sa pohybuje pri bežnej záhrade okolo 3 hodín. Druhou výhodou je bezpečnosť obvodového drôtu. Drôt je pod zemou a nehrozí preseknutie pri bežnom užívaní trávnika, pri kosení robotickou kosačkou alebo pri jarnej/jesennej vertikutácii. 

 

  • Inštaláciou ručne, pomocou plastových kolíkov. Klincovaním obvodového drôtu do trávy na povrch zeme pomocou plastových kolíkov je presnejšie ako strojové, ale oveľa prácnejšie. Odporúča sa pri menších záhradách do 300m2. Rovnako tento spôsob inštalácie odporúčame pred položením kobercového trávnika.

 

 

Kedy a ako inštalovať obvodový drôt pri zakladaní trávnika?

V prípade, že si zakladáte trávnik je nutné na robotickú kosačku myslieť vopred. Inštalácia obvodového drôtu by mala byť na vyrovnané podložie pred položením kobercového trávnika. V prípade, že máte siaty trávnik, je najlepšie počkať kým trávnik vyrastie a zosilnie a potom obvodový kábel inštalovať strojovo.

 

Odborná inštalácia robotickej kosačky vo veľkej záhrade má svoje výhody:

  • inštalácia v priebehu pár hodín až jedného dňa
  • ručné alebo strojové pokladanie káblu
  • strojové pokladanie káblu pod povrch zeme 3 - 6 cm do hĺbky, aby sa bol chránený pred poškodením napríklad pri vertikutácii

Službu inštalácie robotickej kosačky ponúkame po celom Slovensku. Uvedená cena nezahŕňa väčšie terénne úpravy v záhrade. Výsledná cena sa môže líšiť podľa náročnosti inštalácie a vzdialenosti lokality montáže. V prípade inštalácie vzdialenej od Bratislavy viac ako 150 km je nutné prirátať aj cenu prepravy 0,50 €/km tam aj späť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: