Nože pre Husqvarna Automower 45ks
Kód: 595084402Súvisiaci tovar
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 305, hranice pracovnej oblasti 600 m², maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča 15 %, maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy...
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 315 Mark II, hranice pracovnej oblasti 1500 m². Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama navedie úzkymi pasážami. Vyhľadávanie...
Robotická kosačka HUSQVARNA Automower 430X NERA inteligentné kosenie pre zložité, veľké trávniky až do 3200 m². Robotická kosačka na trávu, využívajúca najmodernejšie...
vhodné pre moderné záhrady do 900 m²bezdrôtové pripojenie Bluetooth®, Celulárne, Wi-Firiadená aplikáciou Automower® Connectdetekcia objektov Fotoaparát
pre moderné záhrady do 1500 m²bezdrôtové pripojenie Bluetooth®, Celulárne, Wi-Firiadená aplikáciou Automower® Connectdetekcia objektov Fotoaparát
pre moderné záhrady do 1500 m²bezdrôtové pripojenie Bluetooth®, Celulárne, Wi-Firiadená aplikáciou Automower® Connectdetekcia objektov Fotoaparát
vhodné pre moderné záhrady do 7500 m²bezdrôtové pripojenie Bluetooth®, Celulárne, Wi-Firiadená aplikáciou Automower® Connectdetekcia objektov Fotoaparát
Podrobný popis
Nože pre Husqvarna Automower 45ks
Žacie nože pre robotické kosačky Husqvarna Automower® majú vďaka novému dizajnu viac ako dvojnásobnú životnosť oproti štandardným žacím nožom. Nože majú tvrdšie a ostrejšie rezné hrany na všetkých štyroch stranách, pri súčasnom zachovaní bezpečnostných noriem.

Technické parametre:
- Žacie nože Swing, 45 ks
- Číslo výrobku: 595 08 44‑02
- Farba: Oceľová
- Materiál: Uhlíková oceľ
- Rozmery výrobku, dĺžka: 3,58 cm
- Rozmery výrobku, šírka: 1,87 cm
- Rozmery výrobku, výška: 0,063 cm
- Hmotnosť, kg: 2,7 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre robotické kosačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.202 kg |
| EAN: | 7391883946664 |
| Dĺžka výrobku: | 35,8 mm |
| Materiál: | Uhlíková oceľ |
| Šírka výrobku: | 18,7 mm |
| Tvrdosť hrany (HRC): | 61 |
| Výška výrobku: | 0,63 mm |
žacie nože pre robotické kosačky Husqvarna Automower® 9ks nože majú tvrdšie a ostrejšie rezné hrany na všetkých štyroch stranách, pri súčasnom zachovaní bezpečnostných noriem
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
