Akumulátorový plotostrih Husqvarna Aspire™ S20-P4A s tyčou Aspire™ P4A set

Kód: 970716704
Novinka nabíjačka batérie
Značka: HUSQVARNA
229,90 €
Na objednávku
Akumulátor Aspire™ P4A 18-B45
Akumulátor Aspire™ P4A 18-B72
Husqvarna chrániče sluchu
Nabíjačka husqvarna Aspire P4A 18-C70
Ochranné okuliare SunX
Môžeme doručiť do:
16.8.2024

Husqvarna Aspire™ S20-P4A s akumulátorom a nabíjačkou s tyčou Aspire™ P4A
Akumulátorové nožnice na kríky Aspire™ sú multifunkčné náradie na presné záhradné práce, ako sú zastrihovanie okrajov trávy alebo tvarovanie kríkov a živých plotov.Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorový plotostrih Husqvarna Aspire™ S20-P4A s tyčou Aspire™ P4A ss akumulátorom a nabíjačkami

 

Akumulátorové nožnice na kríky Aspire™ sú multifunkčné náradie na presné záhradné práce, ako sú zastrihovanie okrajov trávy alebo tvarovanie kríkov a živých plotov. Výkonný motor a vysoká rýchlosť kosenia umožňujú jemné kosenie na odstránenie trávy okolo chúlostivých porastov a jednoduchú výmenu nadstavcov bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Akumulátor je kompatibilný so systémom 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, čo má za následok optimálnu flexibilitu, pretože jeden akumulátor je možné použiť pre niekoľko nástrojov a značiek. Prácu uľahčuje nízka hmotnosť a kompaktný dizajn, ktorý poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť. Vďaka šikovnému digitálnemu užívateľskému rozhraniu môžete motor zapnúť a vypnúť jednoduchým stlačením tlačidla a ľahko zobraziť stav akumulátora, aby ste si mohli naplánovať svoju prácu. Výrobok sa automaticky vypne, pokiaľ nie je používaný po dobu 180 sekúnd, čo znižuje riziko zranenia a predlžuje životnosť akumulátora. Súčasťou je doplnková tyč s teleskopickou násadou, ktorá zvyšuje dosah až na 3 metre a poskytuje ergonomickú pracovnú polohu. Aby sa minimalizoval potrebný úložný priestor, sú nožnice na kríky kompatibilné s riešením Aspire™ Storage a sú dodávané s na mieru vyrobeným hákom pre pohodlné skladovanie na stene.

HJ-563470

 

Vlastnosti:

 • Akumulátorový systém POWER FOR ALL
 • Mäkká rukoväť
 • Kompaktné úložisko
 • Nízka hladina hluku
 • Husqvarna Connect
 • Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™

 

Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie.

Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom

 FB-635503


Mäkká rukoväť

Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.

UZ-150534

 

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

AS-451397

 

Nízka hladina hluku

Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.

 

ZC-068726

 


Husqvarna Connect

Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.

 unnamed

 

Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

TY-313419 


Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™

Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť zariadenie stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.

podadora-de-mano-husqvarna-aspire-p5-p4a

 

Technické parametre:

 • Aspire S20-P4A (vr. B45+C70)
 • Výrobca akumulátora:  Robert Bosch Power Tools GmbH
 • Napätie akumulátora:  18 V
 • Rýchlosť strihania:  2800 rez/min
 • Doporučený maximálny priemer konárov:  7.6 mm
 • Rozmery produktu:  D x Š x H 52 x 8.46 x 13.6 cm
 • Dĺžka vr. rezného nástroja:  52 cm
 • Dĺžka strihacej lišty:  cm 20 cm
 • Rozstup nožov (zubov):  8 mm
 • Hmotnosť bez akumulátora:  1.2 kg
 • Hrubá hmotnosť výrobku, konečná:  3750 g
 • Čistá hmotnosť výrobku, konečná:  1195 g
 • Zdroj energie:  Akumulátor
 • Typ motora: PMDC (2-kefový)
 • Maximálne otáčky motora pri záťaži: 1400 ot./min
 • Prevodový pomer:  4.33
 • Uhol náklonu prevodového súkolia: 16 °

 

Obsah Balenia:  GD-896820

 • 1x Akumulátorový plotostrih Husqvarna Aspire™ S20-P4A s tyčou Aspire™ P4A s akumulátorom a nabíjačkou

Dodatočné parametre

Kategória: Plotostrihy
Hmotnosť: 3.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: