Husqvarna Rukavice, Technical Veľkosť: 9

Kód: 599650309
25,90 €
Skladom

Veľkosť 9

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi pohodlné rukavice Technical. S dlaňou z kozinky a kombinovanú chrbtom z materiálu jersey a vrstveného spandexu. Kozinka má dobrú odolnosť voči vlhkosti, pretože obsahuje prírodný tuk je preto vhodná pre náročné používanie. Zhotovené s komfortnými švy, ktoré kopírujú tvar ruky a dvojitými stehmi na palci. Rukavice majú krátky a tesný strih.

Froté tkanina na utieranie nosa a tvárePovrch palca je pokrytý froté materiálom pre utretie nosa a tváre.Froté |Mäkké švy a kozinka. Vnútorná časť vyrobená z kozinky. S pohodlnými ševmi, ktoré sú prispôsobené tvaru ruky, a dvojitým prešívaním na palci.Mäkké švy |Pre vašu bezpečnosť, pohodlie a dobrý pocitRukavice sa dajú utiahnuť pohodlným suchým zipsom, aby bezpečne a dobre sedeli.Suchý zips |Pre viditeľnosť v šere a hmleLemovanie z reflexného materiálu pre viditeľnosť v šere a hmle.Reflexné lemovanie |Zosilnený ukazovákZosilnený ukazovák z kozinky.Zosilnený ukazovák |Schválené podľa EN 388 Cat IISchválené podľa EN 388 Mechanické riziká CAT II.Veľmi pohodlné rukavice Technical. S dlaňou z kozinky a kombinovanú chrbtom z materiálu jersey a vrstveného spandexu. Kozinka má dobrú odolnosť voči vlhkosti, pretože obsahuje prírodný tuk je preto vhodná pre náročné používanie. Zhotovené s komfortnými švy, ktoré kopírujú tvar ruky a dvojitými stehmi na palci. Rukavice majú krátky a tesný strih.

Dodatočné parametre

Kategória: Osobné ochranné pomôcky
Hmotnosť: 0.124 kg
Veľkosť: 9
Manžeta: Zápästie z neoprénu, Zapínanie na suchý zips
Materiál - dlaň rukavice: Kozinka
Materiál - chrbát rukavice: Rubová kozinka, Podšívka z polyesterového materiálu , Vrstvená textília Spandex
Cat II: Schválené podľa EN 388 Mechanické riziká CAT II.
Mäkké švy: Vnútorná časť vyrobená z kozinky. S pohodlnými ševmi, ktoré sú prispôsobené tvaru ruky, a dvojitým prešívaním na palci.
Zosilnený ukazovák: Zosilnený ukazovák z kozinky.
Suchý zips: Rukavice sa dajú utiahnuť pohodlným suchým zipsom, aby bezpečne a dobre sedeli.
Materiál Micro bavlna froté - na palci: Áno
Dvojité prešitie na palci: Áno
Reflexné lemovanie: Lemovanie z reflexného materiálu pre viditeľnosť v šere a hmle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: