Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4
Kód: 967945101Podrobný popis
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4 s motorom s obsahom 25 ccm, 60 cm dlhou strihacou lištou s vysokorýchlostnými nožmi. Tieto nožnice na živý plot majú dosah až 4 m, rozstup zubov 37 mm a stabilné nastavenie až 135° uhla. Umožnia vám pohodlne strihať živé ploty bez ohľadu na ich výšku. Zariadenie je dobre vyvážené, má intuitívne ovládacie prvky a ľahko sa štartuje. Odolná prevodovka. Určené pre profesionálnych užívateľov.
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4 s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje vďaka vysoko účinnému spaľovaniu vysoký výkon a krútiaci moment.

Smart Start® pre ľahké štartovanie
Benzínové nožnice na živý plot Husquarna majú špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Nastaviteľná strihacia lišta
Nastaviteľná strihacia lišta pre väčšiu univerzálnosť a menšiu únavu rúk.
Benzínové nožnice na živý plot Husquarna s dlhou strihacou lištou
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4 s dlhou strihacou lištou majú dosah až 4 m, čo vám umožní strihať aj vyššie porasty.ň

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Benzínové nožnice na živý plot Husqvarna so zadným ochranným krytom
Plotostrih má zadný ochranný kryt proti nárazom, ktorý chráni motor pred opotrebovaním a poškodením.

Benzínový plotostrih s intuitívnym ovládaním
Benzínové nožnice na živý plot Husqvarna 525HE4 sa ľahko používajú. Všetky ovládacie prvky sú intuitívne.

Samostatný štartér
Samostatné štartovacie zariadenie je navrhnuté tak, aby umožnilo jednoduchšiu výmenu štartovacej šnúry, ak je to potrebné.

Plotostrih, ktorý šetrí miesto
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE4 má strihaciu lištu, ktorá sa dá ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti. Pri preprave a skladovaní tak šetrí priestor.

Palivová pumpička pre rýchly štart
Benzínové nožnice na živý plot majú palivovú pumpičku, ktorá uľahčuje štartovanie.

Technická špecifikácia:
- Dĺžka výrobku: 2579 mm
- Dĺžka výrobku v zloženom stave: 1920 mm
- Zdvihový objem valca: 25,4 cm³
- Výstupný výkon: 1 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,5 l
- Spotreba paliva: 600 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8500 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 95 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1141 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 107 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 3,9 m/s²
- Hmotnosť, kg: 6,3 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 4,6 m/s²
- Dĺžka strihacej lišty, cm: 60 cm
- Rozstup nožov (zubov): 30 mm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť strihania: 4400 rez/min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové plotostrihy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.81 kg |
| EAN: | 7391883985052 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka strihacej lišty, cm: | 60 cm |
| Dĺžka výrobku: | 2579 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 4,6 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 3,9 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1141 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 107 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 95 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 95 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 6,3 kg |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8500 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,5 l |
| Rozstup nožov (zubov): | 30 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť strihania: | 4400 rez/min |
| Spotreba paliva: | 0,6 kg/h |
| Šírka výrobku: | 231 mm |
| Výstupný výkon: | 1 kW |
| Výška výrobku: | 243 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Husqvarna HQT-2 |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 25,4 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
