Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE3
Kód: 967944901Podrobný popis
Benzínový plotostrih HUSQVARNA 525HE3
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE3 s motorom 25 ccm, 60 cm dlhou strihacou lištou s vysokorýchlostnými nožmi. Dosah až 3 metre, rozstup zubov 37 mm a umožňujú nastavenie až 135° uhla ideálne na nízke aj vysoké živé ploty. Mimoriadne dobré vyváženie a pohodlné použitie zaisťuje motor, ktorý slúži ako protizávažie. Nožnice na živé ploty na tyči sú vybavené zadným krytom proti nárazom určené pre profesionálnych užívateľov. Jednoduché štartovanie.
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE3 s motorom X-Torq®
Benzínové nožnice na živý plot Husquarna s motorom X-TORQ® ktorý poskytuje vďaka vysoko účinnému spaľovaniu skvelý výkon a krútiaci moment.

Smart Start® pre ľahké štartovanie
Benzínové nožnice na živý plot Husquarna majú špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Nastaviteľná strihacia lišta
Nastaviteľná strihacia lišta pre väčšiu univerzálnosť a menej únavnú prácu.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Benzínové nožnice na živý plot Husqvarna so zadným ochranným krytom
Plotostrih má zadný ochranný kryt proti nárazom, ktorý chráni motor pred opotrebovaním a poškodením.

Plotostrih benzínový s intuitívnym ovládaním
Benzínové nožnice na živý plot Husqvarna 525HE3 sa ľahko používa. Všetky ovládacie prvky sú intuitívne.

Samostatný štartér
Samostatné štartovacie zariadenie umožňuje jednoduchšiu výmenu štartovacej šnúry, ak je to potrebné.

Prepravná poloha šetrí miesto
Benzínový plotostrih Husqvarna 525HE3 má strihaciu lištu, ktorá sa dá ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti. Pri preprave a skladovaní tak šetrí priestor.

Palivová pumpička pre rýchly štart
Benzínové nožnice na živý plot majú palivovú pumpičku, ktorá uľahčuje štartovanie.
Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 243 mm
- Dĺžka výrobku: 1925 mm
- Šírka výrobku: 231 mm
- Zdvihový objem valca: 25,4 cm³
- Výstupný výkon: 1 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,5 l
- Spotreba paliva: 600 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8500 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 96 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1141 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 107 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 4,4 m/s²
- Hmotnosť, kg: 5,9 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 5,6 m/s²
- Zapaľovacia sviečka: Husqvarna HQT-2
- Dĺžka strihacej lišty, cm: 60 cm
- Rozstup nožov (zubov): 30 mm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť strihania: 4400 rez/min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové plotostrihy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.9 kg |
| EAN: | 7391883985021 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka strihacej lišty, cm: | 60 cm |
| Dĺžka výrobku: | 1925 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 5,6 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 4,4 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1141 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 107 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 96 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 5,9 kg |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8500 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,5 l |
| Rozstup nožov (zubov): | 30 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť strihania: | 4400 rez/min |
| Spotreba paliva: | 600 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 231 mm |
| Výstupný výkon: | 1 kW |
| Výška výrobku: | 243 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Husqvarna HQT-2 |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 25,4 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

