Benzínový plotostrih Husqvarna 522HDR75X
Kód: 967658401Podrobný popis
Benzínový plotostrih HUSQVARNA 522HDR75X
Benzínový plotostrih Husqvarna 522HDR75X s obojstrannou strihacou lištou 75 cm a motorom s objemom 21,7 ccm s vysokým krútiacim momentom. Ideálne na strihanie tvrdších vetví. Nožnice na živý plot majú viacpolohovú rukoväť, nízku hmotnosť v kombinácii so štíhlym, dizajnom zaisťujú vynikajúcu ovládateľnosť. Ruky pri práci šetria nízke vibrácie. Vynikajúci strihací výkon. Otvorený kryt kotúča. Funkcia Quick Start s pomocnou pumpičkou pre ľahké štartovanie.
Benzínový plotostrih HUSQVARNA 522HDR75X na údržbu hustých porastov
Nožnice na živý plot HUSQVARNA 522HDR75X si vďaka vysokému krútiacemu momentu a hrubým strihacím zubov poradia aj s hustými alebo zarastenými živými plotmi.

Odolné, testované materiály pre vysokú spoľahlivosť
Vnútorné prevody plotostrihu boli špeciálne navrhnuté a testované v náročných podmienkach, aby dosahovali dlhú životnosť.

Palivová pumpička pre rýchly štart
Benzínové nožnice na živý plot majú palivovú pumpičku, ktorá uľahčuje štartovanie.

Dvojstupňový vzduchový filter na ochranu motora
Benzínový plotostrih Husqvarna 522HDR75X má motor chránený dvojstupňovým vzduchovým filtrom z 2 materiálov s veľkou filtračnou plochou, ktorý znižuje opotrebenie motora.

Zadná rukoväť má viac polôh
Zadná rukoväť plotostrihu sa dá nastaviť do viacerých rôznych polôh. Toto riešenie uľahčuje strihanie bokov a vrchu živých plotov.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Husquarna nožnice na živý plot benzínové uľahčia ďalšie spustenie. Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy.

Jednoduché ovládanie sýtiča
Ľahko dosiahnuteľný sýtiť uľahčuje štartovanie studeného motora.

Benzínový plotostrih Husqvarna 522HDR75X má motor s nízkou hlučnosťou
Konštrukcia motora prispieva k nízkej hladine hluku a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 186 mm
- Dĺžka výrobku: 1277 mm
- Šírka výrobku: 246 mm
- Zdvihový objem valca: 21,7 cm³
- Výstupný výkon: 0,6 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,45 l
- Spotreba paliva: 620 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7800 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 93 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1344 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 102 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 2,2 m/s²
- Hmotnosť, kg: 5,2 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2,1 m/s²
- Zapaľovacia sviečka: NGK CMR6A
- Dĺžka strihacej lišty, cm: 75 cm
- Rozstup nožov (zubov): 30,5 mm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť strihania: 3200 rez/min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové plotostrihy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| EAN: | 7391736331906 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka strihacej lišty, cm: | 75 cm |
| Dĺžka výrobku: | 1277 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 2,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 2,2 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1344 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 102 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 93 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 5,2 kg |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7800 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,45 l |
| Rozstup nožov (zubov): | 30,5 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť strihania: | 3200 rez/min |
| Spotreba paliva: | 620 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 246 mm |
| Výstupný výkon: | 0,6 kW |
| Výška výrobku: | 186 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK CMR6A |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 21,7 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
