Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60
Kód: 966532401Podrobný popis
Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60
Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60 s nízkou hlučnosťou a nízkou hmotnosťou na hobby použitie. Nožnice na živý plot majú nastaviteľnú zadnú rukoväť. Ľahko sa štartujú s funkciou Smart Start®.
Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60 s nízkou hlučnosťou
Benzínové nožnice na živý plot majú konštrukciu motora navrhnutú tak, aby prispievala k nízkej hladine hluku a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu.

Smart Start® na jednoduché štartovanie
Benzínové nožnice na živý plot Husquarna majú špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Minimalizovanie vibrácií s technológiou LowVib™
Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60 má účinné antivibračné tlmiče, ktoré pohlcujú vibrácie. Vaše ruky a paže sú preto vystavené menšej záťaži.

Nastavenie polohy rukoväte pre ľahšie strihanie
Zadná rukoväť plotostrihu sa dá nastaviť do viacerých polôh. Toto riešenie uľahčuje strihanie strán a vrchu živých plotov.

Dlhá strihacia lišta pre väčší dosah
Benzínový plotostrih Husqvarna 122HD60 má dlhú strihaciu lištu, ktorá vám umožní dosiahnuť ďalej.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Palivová pumpička pre rýchly štart
Benzínové nožnice na živý plot majú palivovú pumpičku, ktorá uľahčuje štartovanie.
Technická špecifikácia:
- Dĺžka výrobku: 116 cm
- Hmotnosť: 4,9 kg
- Zdvihový objem valca: 21,7 cm³
- Výstupný výkon: 0,6 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,3 l
- Spotreba paliva: 575 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7800 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 94 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1528 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 101 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 3,6 m/s²
- Hmotnosť, kg: 4,9 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 4,1 m/s²
- Dĺžka strihacej lišty, cm: 59 cm
- Rozstup nožov (zubov): 28 mm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť strihania: 4050 rez/min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové plotostrihy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 7391883532317 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka strihacej lišty, cm: | 59 cm |
| Dĺžka výrobku: | 1160 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 4,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 3,6 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1528 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 101 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 94 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 4,9 kg |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7800 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,3 l |
| Rozstup nožov (zubov): | 28 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2800 ot./min |
| Rýchlosť strihania: | 4050 rez/min |
| Spotreba paliva: | 0,33 kg/h |
| Šírka výrobku: | 230 mm |
| Typ vzduchového filtra: | Penový |
| Výstupný výkon: | 0,6 kW |
| Výška výrobku: | 200 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 21,7 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

