Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX
Kód: 966015902Podrobný popis
Benzínový krovinorez HUSQVARNA 545RX
Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX s veľkou šírkou záberu na profesionálne používanie. Vysoký výkon zaisťuje motor X-Torq®. Na zníženie namáhania paží a rúk, je krovinorez vybavený technológiou LowVib®. K pohodliu prispieva ergonomický dizajn s nastaviteľnými riadidlami pre pohodlné a ľahké manévrovanie. Kužeľové súkolie navrhnuté pre optimálny rezný výkon. Dodávaný s popruhom Balance X.
Benzínový krovinorez s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje vďaka vysoko účinnému spaľovaniu vysoký výkon a krútiaci moment .

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX má nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá zvyšujú komfort pri práci.

Ergonomické popruhy Balance X™
Ergonomické popruhy na krovinorez so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom optimálne rozložia záťaž, čo znižuje námahu pri práci.
Dlhý hriadeľ na zvýšenie dosahu
Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX má dlhý hriadeľ pre predĺžený dosah, čo uľahčuje kosenie trávy.

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX s technológiou Tap 'n Go
Vysoko odolný žací systém s dvojitou strunou a technológiou Tap’n Go umožňuje rýchly a pohodlný posuv struny. Benzínový krovinorez Husqvarna stačí jednoducho pritlačiť vyžínacou hlavou k zemi.
Optimalizované ťažisko krovinorezu
Lepšia vyváženosť krovinorezu Husquarna vďaka umiestneniu palivovej nádrže pred motorom.

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX s funkciou Smart Start®
Husquarna krovinorez 545RX naštartujete rýchlo a s minimálnou námahou. Umožňuje to špeciálne navrhnutý motor a štartér. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX má ergonomický dizajn
Zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte pre optimálny pracovný postoj umožňujú výbornú ovládateľnosť.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy umožňuje použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou. Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX vďaka tomu vyhovuje rôznym typom úloh.

Jednoduchá výmena rezných častí
Výmenu rezných častí krovinorezu uľahčuje magnetický držiak.

Vyvýšený stĺpik rukoväte krovinorezu Husquarna
Voľný pohyb nôh pri práci na svahoch umožňuje vysoký stĺpik riadidiel.

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je benzínový krovinorez Husqvarna 545RX vybavený efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Priehľadná palivová nádrž
Kontrolu stavu paliva umožňuje priehľadná palivová nádrž.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Krovinorez Husqvarna s uhlovým prevodom
Kužeľový prevod krovinorezu bol navrhnutý pre optimálny výkon. Zaisťuje správny uhol a vysoký krútiaci moment. Vyžínacia hlava tak zostáva rovnobežne so zemou.

Benzínový krovinorez Husqvarna 545RX má nastaviteľné očko závesu nosného popruhu
Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu pre lepšiu vyváženosť

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 241 mm
- Dĺžka výrobku: 1724 mm
- Šírka výrobku: 275 mm
- Zdvihový objem valca: 45,7 cm³
- Výstupný výkon: 2,1 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,9 l
- Spotreba paliva: 450 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 9000 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2700 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 101 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 910 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 117 dB(A)
- Prevodový pomer: 1,4
- OEM Popruhy: Balance X™
- Priemer trubice: 32 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 8800 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 49 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 35 °
- OEM Vyžínacia hlava: T45X M12
- OEM Trávny nôž: Multi 300-3
- Dĺžka trubice: 1465 mm
- Zapaľovacia sviečka: NGK CMR6H
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 3900 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930886247 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1465 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1724 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 910 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 117 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 101 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 8800 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 9000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,9 l |
| OEM Popruhy: | Balance X™ |
| OEM Trávny nôž: | Multi 300-3 |
| OEM Vyžínacia hlava: | T45X M12 |
| Prevodový pomer: | 1.4 |
| Priemer trubice: | 32 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 3900 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2700 ot./min |
| Spotreba paliva: | 450 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 275 mm |
| Šírka záberu: | 49 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 35 ° |
| Výstupný výkon: | 2,1 kW |
| Výška výrobku: | 241 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK CMR6H |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 45,7 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
