Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT
Kód: 966628902Podrobný popis
Benzínový krovinorez HUSQVARNA 535RXT
Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT vo všestrannej triede 35 ccm na náročné profesionálne použitie. Vďaka výkonnému motoru X-Torq® ponúka vysoký výkon, k pohodliu pri práci prispievajú praktické funkcie a ergonomické prevedenie. Vibrácie absorbuje systém LowVib® s účinnými tlmičmi. Tento benzínový krovinorez je vybavený funkciou Quick Start pomocnou pumpičkou pre ľahké štartovanie, ktorá zaisťuje rýchly štart. Dodávaný s popruhom na krovinorez Balance X.
Benzínový krovinorez s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT vybavený efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Vyosené rukoväte
Zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte umožňujú vynikajúce uchopenie a vhodný pracovný postoj.

Ergonomické popruhy Balance X™
Ergonomické popruhy na krovinorez so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom optimálne rozložia záťaž, čo znižuje námahu pri práci.
Husquarna krovinorez s vyvýšeným stĺpikom rukoväte
Vysoký stĺpik riadidiel zaisťuje pri práci na svahoch voľný pohyb nôh.

Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT s technológiou Tap 'n Go
Vysoko odolný žací systém s dvojitou strunou a technológiou Tap’n Go umožňuje rýchly a pohodlný posuv struny jednoduchým pritlačením vyžínacej hlavy k zemi.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT má nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá zvyšujú komfort.

Palivová pumpička na rýchlejší štart
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy umožňuje použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou. Benzínový krovinorez Husqvarna 535RXT vďaka tomu vyhovuje rôznym typom úloh.

Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu
Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu pre lepšiu vyváženosť

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 249 mm
- Dĺžka výrobku: 1756 mm
- Šírka výrobku: 255 mm
- Zdvihový objem valca: 34,6 cm³
- Výstupný výkon: 1,4 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,6 l
- Spotreba paliva: 475 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8400 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2900 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 96 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 862 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 114 dB(A)
- Prevodový pomer: 1,4
- OEM Popruhy: Balance X™
- Priemer trubice: 28 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 8220 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 47 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 35 °
- OEM Vyžínacia hlava: T35 M12
- OEM Trávny nôž: Multi 300-3
- Dĺžka trubice: 1483 mm
- Zapaľovacia sviečka: Champion RCJ6Y
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 3600 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930886131 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1483 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1756 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 862 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 114 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 96 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 8220 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8400 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,6 l |
| OEM Popruhy: | Balance X™ |
| OEM Trávny nôž: | Multi 300-3 |
| OEM Vyžínacia hlava: | T35 M12 |
| Prevodový pomer: | 1.4 |
| Priemer trubice: | 28 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 3600 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2900 ot./min |
| Spotreba paliva: | 475 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 255 mm |
| Šírka záberu: | 47 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 35 ° |
| Výstupný výkon: | 1,4 kW |
| Výška výrobku: | 249 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Champion RCJ6Y |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 34,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
