Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX
Kód: 966628802Podrobný popis
Benzínový krovinorez HUSQVARNA 535RX
Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX vo všestrannej triede 35 ccm pre náročné profesionálne použitie. Vďaka výkonnému motoru X-Torq® ponúka vysoký výkon, k pohodliu prispievajú praktické funkcie a ergonomické prevedenie. Tento benzínový krovinorez je vybavený pomocnou pumpičkou pre ľahké štartovanie, ktorá zaisťuje rýchly štart. Dodávaný s popruhom na krovinorez Balance 35.
Benzínový krovinorez s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Popruhy na krovinorez Balance 35
Ergonomické popruhy na krovinorez optimálne rozložia záťaž na ramená, hrudník a chrbát, čo znižuje námahu pri práci.

Palivová pumpička
Štartovanie krovinorezu uľahčuje palivová pumpička.

Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX s technológiou Tap 'n Go

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Kombinovaný ochranný kryt krovinorezu
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy krovinorezu umožňuje použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou. Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX vďaka tomu vyhovuje rôznym typom úloh.

Vyvýšený stĺpik rukoväte krovinorezu Husquarna
Voľný pohyb nôh pri práci na svahoch umožňuje vysoký stĺpik riadidiel.
Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je benzínový krovinorez Husqvarna 535RX vybavený efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Benzínový krovinorez Husqvarna 535RX má ergonomický dizajn
Zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte pre optimálny pracovný postoj umožňujú výbornú ovládateľnosť.

Benzínový krovinorez Husqvarna s uhlovým prevodom
Kužeľový prevod krovinorezu bol navrhnutý pre optimálny výkon. Zaisťuje správny uhol a vysoký krútiaci moment. Vyžínacia hlava tak zostáva rovnobežne so zemou.

Nastaviteľné riadidlá krovinorezu
Benzínový krovinorez Husquarna má nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.

Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu
Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu pre lepšiu vyváženosť.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 249 mm
- Dĺžka výrobku: 1756 mm
- Šírka výrobku: 255 mm
- Zdvihový objem valca: 34,6 cm³
- Výstupný výkon: 1,4 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,6 l
- Spotreba paliva: 475 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8400 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2800 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 95 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 862 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 114 dB(A)
- Prevodový pomer: 1,4
- OEM Popruhy: Balance 35
- Priemer trubice: 28 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 8220 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 47 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 35 °
- OEM Vyžínacia hlava: T35 M12
- OEM Trávny nôž: Multi 300-3
- Dĺžka trubice: 1483 mm
- Zapaľovacia sviečka: Champion RCJ6Y
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 3600 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930886148 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1483 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1756 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 862 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 114 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 95 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 8220 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8400 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,6 l |
| OEM Popruhy: | Balance 35 |
| OEM Trávny nôž: | Multi 300-3 |
| OEM Vyžínacia hlava: | T35 M12 |
| Prevodový pomer: | 1.4 |
| Priemer trubice: | 28 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 3600 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2800 ot./min |
| Spotreba paliva: | 475 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 255 mm |
| Šírka záberu: | 47 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 35 ° |
| Výstupný výkon: | 1,4 kW |
| Výška výrobku: | 249 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Champion RCJ6Y |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 34,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
