Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II
Kód: 970446601Podrobný popis
Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II
Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II s motorom s objemom 25 ccm na profesionálne použitie s veľkou šírkou rezu pre vysokú produktivitu. Dobu prevázky predlžuje veľká palivová nádrž. Napriek robustnosti je tento krovinorez Husquarna ľahký a dobre vyvážený. Pomocou prepojovacieho zariadenia (dostupné ako príslušenstvo) sa dá pripojiť k službe Husqvarna FleetServices. Dodáva sa s popruhom Balance 35, strunovou hlavou a 4-zubým trávnym kotúčom.
Motor a veľký priemer kotúča pre vysokú produktivitu
Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II má motor Husqvarna X-Torq®, ktorý v kombinácii s výnimočným priemerom kotúča ponúka vynikajúci výkon.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II s veľkou palivovou nádržou
Krovinorez Husqvarna 525RX Mark II má palivovú nádrž s objemom 0,65 l, čo umožňuje dlhšiu dobu prevádzky a šetrí čas na prestávky nutné na doplňovanie paliva.

Lahko dosiahnuteľné ovládacie prvky
Sýtič a palivová pumpička sú umiestnené tak, aby sa dali ľahko dosiahnuť.

Konektivita pripravená
Vyhradený priestor pre konektívne zariadenie Husqvarna, ktoré umožňuje jednoduché pripojenie k digitálnym službám, ako je Husqvarna FleetServices.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II má integrovaný servisný port
Integrovaný servisný port ponúka vďaka jednoduchému pripojeniu k servisnému centru Husqvarna rýchle riešenie problémov.

Vysoká odolnosť pre náročné celodenné používanie
Krovinorezy Husqvarna sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a osvedčených komponentov, testované podľa najvyšších štandardov. Výsledkom je vysoká odolnosť a nižšie servisné náklady.

Vysoký stĺpik rukoväte
Vysoký stĺpik rukoväte zvyšuje voľnosť pohybu pri práci v svahovitom teréne.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II vybavený efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II má nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.

Vyosené rukoväte
Vynikajúce uchopenie a pracovný postoj umožňujú zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte.
Benzínový krovinorez Husquarna s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Účinný vzduchový filter
Benzínový krovinorez Husquarna má účinný vzduchový filter na ochranu motora, ktorý znižuje náklady na servis a opotrebenie motora.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II má samostatný štartér
Samostatné štartovacie zariadenie krovonorezu umožňuje jednoduchšiu výmenu štartovacej šnúry.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Palivová pumpička
Štartovanie uľahčuje palivová pumpička.

Krovinorez Husqvarna s uhlovým prevodom
Kužeľový prevod krovinorezu bol navrhnutý pre optimálny výkon. Zaisťuje správny uhol a vysoký krútiaci moment. Vyžínacia hlava tak zostáva rovnobežne so zemou.

Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II s technológiou Tap 'n Go
Posuv struny rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi umožňuje odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy umožňuje použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou. Benzínový krovinorez Husqvarna 525RX Mark II vďaka tomu vyhovuje rôznym typom úloh.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 507 mm
- Dĺžka výrobku: 1744 mm
- Šírka výrobku: 631 mm
- Zdvihový objem valca: 25,4 cm³
- Výstupný výkon: 1 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,65 l
- Spotreba paliva: 600 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8500 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 94 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1141 g/kWh
- Prevodový pomer: 13
- OEM Popruhy: Balance 35
- Priemer trubice: 24 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 8200 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 45 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 30 °
- OEM Vyžínacia hlava: T35 M10
- OEM Trávny nôž: Trávny kotúč Grass 255-4
- Dĺžka trubice: 1483 mm
- Zapaľovacia sviečka: Husqvarna HQT-2
- Bezdrôtové pripojenie: Husqvarna Connectivity Device
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4000 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930328198 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Husqvarna Connectivity Device |
| Dĺžka trubice: | 1483 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1744 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1141 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 94 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 8200 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8500 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,65 l |
| OEM Popruhy: | Balance 35 |
| OEM Trávny nôž: | Trávny kotúč Grass 255-4 |
| OEM Vyžínacia hlava: | T35 M10 |
| Prevodový pomer: | 13 |
| Priemer trubice: | 24 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4000 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Spotreba paliva: | 600 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 631 mm |
| Šírka záberu: | 45 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 30 ° |
| Výstupný výkon: | 1 kW |
| Výška výrobku: | 507 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Husqvarna HQT-2 |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 25,4 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
