Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II
Kód: 967967902Podrobný popis
Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II
Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II s motorom s objemom 33 ccm vyvinutý pre práce na záhrade aj v drsných podmienkach. Tento robustný a odolný krovinorez sa ľahko štartuje a pohodlne ovláda. Vnikaniu nečistôt do motora zabraňuje dvojstupňový vzduchový filter, čo predlžuje servisné intervaly a životnosť motora. Kryt filtra pohodlne odstránite bez použitia nástroja, čo uľahčuje čistenie. Kovová klzná doska chráni palivovú nádrž, zatiaľ čo kovový kryt spojky a tlakovo liate zosilnené kužeľové koleso zvyšujú odolnosť a životnosť.
Palivová pumpička
Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II má palivovú pumpičku, ktorá uľahčuje štartovanie.

Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II s technológiou Tap 'n Go
Husquarna krovinprez 333R Mark II má vysoko odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go. Posuv struny prebieha rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi.

Kovová klzná doska
Na ochranu motora a palivovej nádrže slúži odolná kovová doska.

Dvojité nosné popruhy
Dvojitý nosný popruh určený pre krovinorezy Husquarna poskytuje pohodlnú pracovnú polohu. Počas práce je hmotnosť krovinorezu rozložená rovnomerne na ramenách. Ešte väčšie pohodlie zaisťuje polstrovanie popruhu.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy ponúka všestranné použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou, aby vyhovoval rôznym typom úloh.

Husquarna krovinorez benzínový s účinným vzduchovým filtrom
Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II má účinný vzduchový filter, ktorý znižuje náklady na servis a znižuje mieru opotrebenia motora.

Benzínový krovinorez Husqvarna 333R Mark II má samostatný štartér
Samostatné štartovacie zariadenie umožňuje jednoduchšiu výmenu štartovacej šnúry, ak je to potrebné.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 470 mm
- Dĺžka výrobku: 1800 mm
- Šírka výrobku: 670 mm
- Zdvihový objem valca: 32,6 cm³
- Výstupný výkon: 1,0 kW
- Objem palivovej nádrže: 1,1 l
- Spotreba paliva: 520 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7500 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 97 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1001,44 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 108 dB(A)
- Prevodový pomer: 0,74
- OEM Popruhy: Štandardné dvojité nosné popruhy
- Priemer trubice: 28 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 7800 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 43 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 30 °
- OEM Vyžínacia hlava: T35 M10
- OEM Trávny nôž: --
- Dĺžka trubice: 1495 mm
- Zapaľovacia sviečka: NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4880 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930654136 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1495 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1800 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1001,44 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 108 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 97 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 7800 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7500 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 1,1 l |
| OEM Popruhy: | Štandardné dvojité nosné popruhy |
| OEM Trávny nôž: | -- |
| OEM Vyžínacia hlava: | T35 M10 |
| Prevodový pomer: | 0.74 |
| Priemer trubice: | 28 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4880 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Spotreba paliva: | 520 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 670 mm |
| Šírka záberu: | 43 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 30 ° |
| Výstupný výkon: | 1,0 kW |
| Výška výrobku: | 470 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 32,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
