Benzínový krovinorez Husqvarna 135R
Kód: 966604802Podrobný popis
Benzínový krovinorez Husqvarna 135R
Benzínový krovinorez Husqvarna 135R bol vyvinutý na rôzne úlohy vyžínania na záhrade a v jej okolí. Vďaka motoru X-Torq® poskytuje vysoký výkon, jednoduché ovládanie zabezpečuje palivové čerpadlo spolu s automatickým vypínačom, ktorý sa po použití vráti do polohy ON. Praktická vyžínacia hlava umožňuje rýchle posúvanie lanka jednoduchým pritlačením o zem, čo výrazne zefektívňuje prácu. Pohodlie pri dlhšom používaní zaručuje dvojitý popruh a nastaviteľné riadidlá, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Súčasťou balenia je aj nôž na trávu, vďaka ktorému si krovinorez hravo poradí aj s náročnejšími úlohami.
Dvojité nosné popruhy
Dvojitý nosný popruh určený pre ľahšie krovinorezy poskytuje pohodlnú pracovnú polohu. Počas práce je hmotnosť krovinorezu rozložená rovnomerne na ramenách. Ešte väčšie pohodlie zaisťuje polstrovanie popruhu.

Nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.
Benzínový krovinorez Husqvarna 135R s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje vďaka vysoko účinnému spaľovaniu skvelý výkon a krútiaci moment.

Tap 'n Go
Benzínový krovinorez Husqvarna 135R má odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go. Posuv struny prebieha rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi.
Palivová pumpička
Štartovanie uľahčuje palivová pumpička.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy umožňuje použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou. Benzínový krovinorez Husqvarna 135R vďaka tomu vyhovuje rôznym typom úloh.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod navrhnutý pre optimálny výkon. Poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.

Ergonomická rukoväť na pohodlné uchopenie
Benzínové krovinorezy Husquarna sú navrhnuté s dôrazom na komfort pri práci, k čomu prispieva aj dizajn rukoväte pre pohodlné uchopenie.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 250 mm
- Dĺžka výrobku: 1745 mm
- Šírka výrobku: 270 mm
- Zdvihový objem valca: 34,6 cm³
- Výstupný výkon: 1,3 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,6 l
- Spotreba paliva: 435 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8400 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2900 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 98 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 862 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 113 dB(A)
- Prevodový pomer: 1,4
- OEM Popruhy: Štandardné dvojité nosné popruhy
- Priemer trubice: 28 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 8220 ot./min
- Typ rukoväte: Otočné riadidlá
- Šírka záberu: 47 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 35 °
- OEM Vyžínacia hlava: T35 M12
- OEM Trávny nôž: Multi 300-3
- Dĺžka trubice: 1483 mm
- Zapaľovacia sviečka: Champion RCJ6Y
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 3800 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930886230 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1483 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1745 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 862 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 98 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 8220 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8400 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,6 l |
| OEM Popruhy: | Štandardné dvojité nosné popruhy |
| OEM Trávny nôž: | Multi 300-3 |
| OEM Vyžínacia hlava: | T35 M12 |
| Prevodový pomer: | 1.4 |
| Priemer trubice: | 28 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 3800 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2900 ot./min |
| Spotreba paliva: | 435 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 270 mm |
| Šírka záberu: | 47 cm |
| Typ rukoväte: | Otočné riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 35 ° |
| Výstupný výkon: | 1,3 kW |
| Výška výrobku: | 250 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Champion RCJ6Y |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 34,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
