Benzínový krovinorez Husqvarna 129R
Kód: 967193305Podrobný popis
Benzínový krovinorez Husqvarna 129R
Benzínový krovinorez Husqvarna 129R s vyžínacou hlavou a s nožom na trávu. Efektívne vyžínanie zabezpečí výkonný motor s objemom 27 ccm. Hladké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou umožňuje Funkcia Smart Start®. Vypínač sa po aktivácii automaticky vráti do polohy ON (Zap.). Súčasťou balenia je aj dvojitý popruh, kombinovaný chránič a oblúková rukoväť.
Rýchla výmena vyžínacej hlavy
Vyžínacia hlava Rapid Replace™ umožňuje nasadiť vyžínaciu strunu jednoducho bez otvárania krytu. Stačí ju pretiahnuť cez vyžínaciu hlavu a otočiť gombík.

Benzínový krovinorez Husqvarna 129R s funkciou Smart Start®
Husquarna krovinorez 129R naštartujete rýchlo a s minimálnou námahou. Umožňuje to špeciálne navrhnutý motor a štartér. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Benzínový krovinorez Husqvarna s intuitívnym ovládaním
Krovinorez Husqvarna 129R bol navrhnutý s dôrazom na jednoduché ovládanie. Ovládacie prvky sa ľahko používajú.

Palivová pumpička
Štartovanie uľahčuje palivová pumpička.

Dvojité nosné popruhy
Dvojitý nosný popruh určený pre ľahšie krovinorezy poskytuje pohodlnú pracovnú polohu. Počas práce je hmotnosť krovinorezu rozložená rovnomerne na ramenách. Ešte väčšie pohodlie zaisťuje polstrovanie popruhu.

Priehľadná palivová nádrž
Benzínový krovinorez Husquarna má priehľadnú palivovú nádrž, ktorá uľahčuje kontrolu hladiny paliva.

Komfortná rukoväť
Značka Husquarna myslí na každý detail. K pohodlnému ovládaniu prispievajú aj mäkké rukoväte. Otáčanie a používanie vyžínača v rôznych uhloch uľahčuje tyčová rukoväť.

Benzínový krovinorez Husqvarna 129R s predĺženým dosahom
Benzínový krovinorez Husqvarna 129R má rovný hriadeľ pre predĺžený dosah.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 419,1 mm
- Dĺžka výrobku: 1736,7 mm
- Šírka výrobku: 692,1 mm
- Zdvihový objem valca: 27,6 cm³
- Výstupný výkon: 0,85 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,34 l
- Spotreba paliva: 495 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8000 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2800 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 89 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1504 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 115 dB(A)
- Prevodový pomer: 0,68
- OEM Popruhy: Štandardné dvojité nosné popruhy
- Priemer trubice: 25,4 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 7200 ot./min
- Typ rukoväte: Riadidlá
- Šírka záberu: 43 cm
- Uhol náklonu prevodového súkolia: 30 °
- OEM Vyžínacia hlava: R25
- OEM Trávny nôž: Trávny kotúč Grass 255-4
- Dĺžka trubice: 1483 mm
- Zapaľovacia sviečka: NGK CMR6A
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4200 ot./min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové krovinorezy |
|---|---|
| EAN: | 7392930638976 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Dĺžka trubice: | 1483 mm |
| Dĺžka výrobku: | 1736,7 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1504 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 115 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 89 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: | 7200 ot./min |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,34 l |
| OEM Popruhy: | Štandardné dvojité nosné popruhy |
| OEM Trávny nôž: | Trávny kotúč Grass 255-4 |
| OEM Vyžínacia hlava: | R25 |
| Prevodový pomer: | 0.68 |
| Priemer trubice: | 25,4 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4200 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2800 ot./min |
| Spotreba paliva: | 495 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 692,1 mm |
| Šírka záberu: | 43 cm |
| Typ rukoväte: | Riadidlá |
| Uhol náklonu prevodového súkolia: | 30 ° |
| Výstupný výkon: | 0,85 kW |
| Výška výrobku: | 419,1 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK CMR6A |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 27,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
