Benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS
Kód: 966629601Podrobný popis
Benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS
Chrbtový benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS patrí medzi profesionálne modely určené pre náročné úlohy. Má inovatívnu konštrukciu ventilátora, čo spolu s výkonným motorom X-Torq® zaisťuje silný prietok vzduchu s vysokou rýchlosťou. Motor je chránený vzduchovým filtrom špičkovej kvality. Fukár na lístie je dodávaný so širokým ramenným popruhom.
Chrbtový benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje vďaka vysoko účinnému spaľovaniu vynikajúci výkon a krútiaci moment.

Fukár na lístie s komfortnou rukoväťou
K optipmálnemu pohodliu pri práci prispievajú mäkké rukoväte.

Air Injection™ pre dlhšie pracovné úseky
Fukár na lístie Husqvarna 580BTS je vybavený unikátnym čistiacim systémom pri nasávaní vzduchu Air Injection™, čo predlžuje prevádzkovú dobu.

Palivová pumpička
Na uľahčenie štartovania má chrbtový benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS palivovú pumpičku.

Kvalitný vzduchový filter pre dlhú životnosť
Dvojstupňový filter nasávaného vzduchu zabezpečuje dlhú životnosť v prašných podmienkach.

Fukár na lístie Husqvarna 580BTS s vysokou kapacitou fúkania
Výkonný motor X-Torq® v kombinácií s konštrukciou ventilátora zabezpečuje silný prietok a vysokú rýchlosť vzduchu.

Plný výkon s minimálnym namáhaním ramien
Benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS bol navrhnutý s dôrazom na pohodlie aj pri dlhšie trvajúcej práci. Ovládanie uľahčuje vyrovnávacia rukoväť, ktorá bráni pretiahnutiu ramena smerom nadol.

Ergonomické popruhy
Benzínový fukár lístia má komfortný bedrový pás a široké ramenné popruhy, ktoré znižujú záťaž.

Nastaviteľná ergonomická rukoväť
Nastavenie rukoväte zabezpečuje skvelý komfort, čo oceníte najmä pri dlhšej práci. Nastaviť sa dá pod ľubovoľným uhlom, pre pevné, pohodlné uchytenie je vybavená gumenými vložkami.

Benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS šetrí ruky
Aby boli vaše ruky vystavené čo najnižším vibráciám, je chrbtový benzínový fúkač lístia Husqvarna 580BTS vybavený účinnými tlmičmi LowVib®, ktoré absorbujú vibrácie.

Chrbtový benzínový fukár na lístie Husqvarna 580BTS umožňuje nastaviť otáčky motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu si jednoducho upravíte podľa aktuálnych potrieb.

Technická špecifikácia:
- Hmotnosť: 11,8 kg
- Výstupný výkon: 3,3 kW
- Objem palivovej nádrže: 2,6 l
- Spotreba paliva: 440 g/kWh
- Zdvihový objem valca: 75,6 cm3
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7200 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu: 2 000 ot./min
- Maximálna sila fúkania: 40 N
- Max. prietok vzduchu pri postrekovači (okrúhly): 26 m³/min
- Max. prietok vzduchu pri postrekovači (okrúhly): 1 560 m³/h
- Max. rýchlosť vzduchu (okrúhly postrekovač): 92 m/s
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 100 dB(A)
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 112 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií na rukoväti: 1,6 m/s²
- OEM Popruhy: Integrovaný
- OEM Súprava na vysávanie: Nie
- OEM Typ koncovky: Okrúhla
- Zdroj napájania: Benzín
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 695 g/kWh
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové fúkače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 7391883595084 |
| Dĺžka výrobku: | 324 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 695 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 112 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 100 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 100 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): | 111 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 11,8 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálna sila fúkania: | 40 N |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7200 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 2,6 l |
| OEM Popruhy: | Integrovaný |
| OEM Súprava pre vysávanie: | Nie |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2000 ot./min |
| Šírka výrobku: | 514 mm |
| Výstupný výkon: | 3,3 kW |
| Výška výrobku: | 540 mm |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 75,6 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
