Benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 525BX
Kód: 967284201Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 525BX
Výkonný a dobre vyvážený ručný benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 525BX s maximálnou silou fúkania 15 N na profesionálne používanie. Kombinácia patentovanej technológie motora X-torq s ventilátorom a konštrukciou krytu ponúka vysokú fúkaciu kapacitu. Tento fukár na lístie sa zároveň jednoducho ovláda a námahu znižuje antivibračný systém Low Vib, čo oceníte najmä pri dlhšej práci. Intuitívne ovládanie. Regulácia otáčok.
Ručný benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 525BX s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ® poskytuje skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Benzínový fukár na lístie s nastaviteľnou dĺžkou trubice
Nastaviteľná dĺžka fúkacej trubice vám umožní zabezpečiť najvyššiu výkonnosť.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Palivová pumpička
Na uľahčenie štartovania má benzínový fukár na lístie HUSQVARNA 525BX palivovú pumpičku.

Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 525BX s nastavením otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu si jednoducho upravíte podľa aktuálnych potrieb.

Prúd vzduchu v smere rukoväte
Benzínový fukár na lístie má kryt ventilátora navrhnutý tak, že prúd vzduchu je v osi s rukoväťou, čím je zabezpečené ľahké manévrovanie.

Technická špecifikácia:
- Hmotnosť: 4,4 kg
- Zdvihový objem valca: 25,4 cm³
- Výstupný výkon: 0,81 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,45 l
- Spotreba paliva: 550 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7 300 ot./min
- Maximálna sila fúkania: 15 N
- Max. prietok vzduchu pri postrekovači (okrúhly): 13 m³/min
- Max. prietok vzduchu pri postrekovači (okrúhly): 780 m³/h
- Max. rýchlosť vzduchu (okrúhly postrekovač): 70 m/s
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 91 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1 100 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 106 dB(A)
- OEM Popruhy: -
- OEM typ koncovky: Okrúhla a plochá
- OEM Súprava pre vysávanie: Nie
- Vibrácie: 1,2 m/s²
- Zdroj napájania: Benzín
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové fúkače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.66 kg |
| EAN: | 7393080864284 |
| Dĺžka výrobku: | 280 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1110 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 106 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 91 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): | 104 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 4,4 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálna sila fúkania: | 15 N |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7300 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,45 l |
| OEM Popruhy: | -- |
| OEM Súprava pre vysávanie: | Nie |
| Priemer trubice: | 68 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Šírka výrobku: | 230 mm |
| Výstupný výkon: | 0,81 kW |
| Výška výrobku: | 350 mm |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 25,4 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
