Benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 345BT
Kód: 970466903Podrobný popis
Benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 345BT
Benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 345BT s veľkou fúkacou silou až 22 N a komfortným popruhom navrhnutý pre rýchle a efektívne čistenie pozemkov. Intuitívne ovládanie zabezpečuje tempomat integrovaný v nastaviteľnej rukoväti, vďaka čomu je manipulácia plynulá a jednoduchá. Praktické prvky, ako palivová pumpička pre jednoduchšie štartovanie, veľkokapacitná nádrž či optimalizovaná tryska, boli navrhnuté s dôrazom na čo najmenšiu námahu pri práci. Ergonomická konštrukcia v kombinácii s vysokým výkonom robí z tohto kompaktného chrbtového fúkača spoľahlivého pomocníka pre maximálnu produktivitu a pohodlie pri údržbe záhrady.
Palivová pumpička
Na zjednodušenie štartovania má benzínový fúkač lístia HUSQVARNA 345BT palivovú pumpičku.

Benzínový fukár na lístie Husqvarna 345BT s nastavením otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu si jednoducho upravíte podľa aktuálnych potrieb.

Polstrované popruhy a bederný pás
Benzínový fukár na lístie Husqvarna 345BT je vybavený pohodlnými polstrovanými popruhmi a bederným pásom na zníženie záťaže aj pri dlhšie trvajúcej práci.

Chrbtový benzínový fukár na lístie HUSQVARNA 345BT s vynikajúcou ergonómiou
Benzínový fukár na lístie má dokonale vyváženú konštrukciu, pohodlnú rukoväť a intuitívnu klávesnicu, čo poskytuje vynikajúcu ergonómiu pre pohodlnú prácu.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 460 mm
- Dĺžka výrobku: 350 mm
- Šírka výrobku: 450 mm
- Zdvihový objem valca: 51,7 cm³
- Výstupný výkon: 1,6 kW
- Objem palivovej nádrže: 1,26 l
- Spotreba paliva: 466 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 7000 ot./min
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2520 ot./min
- Maximálna sila fúkania: 22 N
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 110 dB(A)
- Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): 110 dB(A)
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 113 dB(A)
- Hmotnosť, kg: 9,96 kg
- OEM Popruhy: Integrovaný
- OEM Súprava pre vysávanie: Nie
- Priemer trubice: 59 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové fúkače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9.96 kg |
| EAN: | 7392930507753 |
| Dĺžka výrobku: | 350 mm |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 110 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): | 110 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 9,96 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálna sila fúkania: | 22 N |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 7000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 1,26 l |
| OEM Popruhy: | Integrovaný |
| OEM Súprava pre vysávanie: | Nie |
| Priemer trubice: | 59 mm |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2520 ot./min |
| Spotreba paliva: | 466 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 450 mm |
| Výstupný výkon: | 1,6 kW |
| Výška výrobku: | 460 mm |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 51,7 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
