Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 125BVx
Kód: 952715674Podrobný popis
Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 125BVx
Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 125BVx s maximálnou silou fúkania 12,5 N spája vysoký výkon fúkania s praktickou obsluhou. Dodáva sa s okrúhlou aj plochou dýzou, pričom okrúhla dýza poskytuje širší prúd vzduchu pri čistení väčších plôch, plochá dýza pomôže nasmerovať a zvýšiť prúd vzduchu. Dodávaná súprava premení fukár na záhradný vysávač na lístie, na viacero činností vám tak postačí len jedno zariadenie na udržiavanie čistoty vo vonkajších priestoroch.
Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.
Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 125BVx s nastavením otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu si jednoducho upravíte podľa aktuálnych potrieb.

Palivová pumpička
Na zjednodušenie štartovania má benzínový fukár na lístie a záhradný vysávač Husqvarna 125BVx palivovú pumpičku.

Benzínový vysávač na lístie a fukár sa nastaviteľnou dĺžkou trubice
Nastaviteľná dĺžka fúkacej trubice vám umožní zabezpečiť najvyššiu výkonnosť.

Ergonomický design pre menej námahy
Benzínový fúkač a vysávač na lístie Husqvarna 125BVx má vyvážený dizajn, ktorý znižuje namáhanie rúk, ramien a chrbta.

Súprava pre vysávanie v cene
Premeňte fukár na lístie na mulčovací vysávač, aby ste ľahko rozdrvili a pozbierali záhradný odpad, ako je pokosená tráva či lístie.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 340 mm
- Dĺžka výrobku: 379 mm
- Šírka výrobku: 207 mm
- Zdvihový objem valca: 28 cm³
- Výstupný výkon: 0,8 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,5 l
- Spotreba paliva: 575 g/kWh
- Maximálne otáčky motora pri záťaži: 8000 ot./min
- Maximálna sila fúkania: 12,5 N
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 94 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 1392 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 107 dB(A)
- Hmotnosť, kg: 4,35 kg
- OEM Popruhy: Jednoduchý nosný popruh
- OEM Súprava pre vysávanie: Áno
- Priemer trubice: 65,0 mm
- Zdroj napájania: Benzín
- Klasifikácia OEEZ: Nie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové fúkače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.35 kg |
| EAN: | 7333377636637 |
| Dĺžka výrobku: | 379 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 1392 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 107 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 4,35 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Maximálna sila fúkania: | 12,5 N |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži: | 8000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže: | 0,5 l |
| OEM Popruhy: | Jednoduchý nosný popruh |
| OEM Súprava pre vysávanie: | Áno |
| Priemer trubice: | 65,0 mm |
| Spotreba paliva: | 575 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 207 mm |
| Výstupný výkon: | 0,8 kW |
| Výška výrobku: | 340 mm |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 28 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
