Benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II
Kód: 967861903Podrobný popis
Benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II
Benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II s nízkou hmotnosťou ideálna na práce v záhrade, na prípravu palivového dreva, výrub malých stromov a odstraňovanie konárov. Poháňaná moderným motorom X-Torq® s vysokou účinnosťou spaľovania ponúka spoľahlivý výkon a vysoký krútiaci moment. Technológia Air Injection™ zároveň predlžuje životnosť vzduchového filtra tým, že ho udržiava dlhšie čistý a znižuje nároky na údržbu. O bezpečnosť sa stará účinná zotrvačná brzda reťaze, ktorá pri spätnom ráze okamžite zastaví reťaz a pomáha minimalizovať riziko zranenia.
Systém Air Injection™ pre dlhšiu životnosť motora

Benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II s motorom X-Torq®
Motor X-TORQ®, ktorým je benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II vybavená, poskytuje skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Reťazová píla Husqvarna - samostatné ovládanie sýtiča/vypínača STOP
Vypínač STOP sa automaticky resetuje, keď je sýtič vytiahnutý, aby sa zabránilo prehlteniu motora.

Benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je benzínová reťazová píla Husqvarna 120 Mark II vybavená efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Rýchly štart vďaka preplachovaní vzduchom
Čistič vzduchu odstraňuje vzduch z karburátora a palivového systému pre ľahké štartovanie

Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 275 mm
- Dĺžka výrobku: 711 mm
- Šírka výrobku: 235 mm
- Zdvihový objem valca: 38 cm³
- Výstupný výkon: 1,4 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,28 l
- Spotreba paliva: 426 g/kWh
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 100,7 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 957 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 113 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 2,7 m/s²
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2,1 m/s²
- Zapaľovacia sviečka: Champion RCJ7Y
- Rozstup reťaze: 3/8" mini
- Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: 35 - 45 cm
- Typ lišty (dlhá): Koncové koliesko
- Typ reťaze: H37
- Rýchlosť reťaze pri max. výkone: 16,8 m/s
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4250 ot./min
- Zdroj energie: Benzín
- Dĺžka vodiacej lišty, cm: 35 cm
- Opierka: Priložená
- Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: 0,25 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové reťazové píly |
|---|---|
| EAN: | 7391736617147 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm: | 35 cm |
| Dĺžka výrobku: | 711 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 2,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 2,7 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 957 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 100,7 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Objem palivovej nádrže: | 0,28 l |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: | 35 - 45 cm |
| Opierka: | Priložená |
| Rozstup reťaze: | 3/8" mini |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4250 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkone: | 16,8 m/s |
| Spotreba paliva: | 426 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 235 mm |
| Typ lišty (dlhá): | Koncové koliesko |
| Typ reťaze: | H37 |
| Výstupný výkon: | 1,4 kW |
| Výška výrobku: | 275 mm |
| Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: | 0,25 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | Champion RCJ7Y |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 38 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
