Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X
Kód: 970640901Podrobný popis
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na produktivitu, odolnosť a výborné výsledky. K prvotriednej kvalite kosenia prispievajú vysoká rýchlosť pojazdu, vynikajúca trakcia a antiskalpovacie kolieska. Dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využívaní zaisťuje výnimočná pevnosť rámu. Benzínové kosačky Husqvarna radu Z500 myslia tiež na jednoduché ovládanie a pracovný komfort obsluhy.
Nastavenie výšky žacieho ústrojenstva v dosahu obsluhy
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X má ovládacie prvky pre nastavenie výšky žacieho ústrojenstva v dosahu obsluhy. Výška kosenia sa tak dá kedykoľvek upraviť podľa potreby.
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X má prevodovku HydroGear ZT5400
Kvalitná a účinná prevodovka HydroGear ZT5400 uľahčí kosenie trávnika aj v najnáročnejšom teréne

Ochrana proti prevráteniu (ROPS)
Obsluhu kosačky chráni praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS. V oblastiach stromov s nízko uloženými konármi sa dá znížiť.

Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X má veľkú palivovú nádrž
Kapacita nádrže 45 litrov postačí na celodennú prácu bez nutnosti dopĺňania paliva.

Odpružené polstrované sedadlo pre maximálne pohodlie
Silné polstrovanie sedadla poskytuje obsluhe pohodlie pre celodennú prácu. Benzínové kosačky na trávu Husquarna série Z500X, v kombinácii s plne odpruženým sedadlom poskytujú maximálne pohodlie aj pri nepriaznivých pracovných podmienkach.

Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X má 4,5 mm hrubé zvárané žacie ústrojenstvo
Hlboké žacie ústrojenstvo, odolné žacie nože a efektívna konštrukcia - benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z560X dosahuje vysokú rýchlosť a kvalitu kosenia.

Praktický LED indikátor stavu paliva
Nie ste si istí, na koľko hodín práce máte palivo? Benzínové kosačky s nulovým polomerom otáčania Husqvarna majú, podobne ako v automobile, LED ukazovateľ stavu paliva. Vďaka nemu budete vždy vedieť, koľko paliva zostáva, upozorňuje tiež na nízky stav paliva.

Vysoko odolný vyhadzovací otvor
Vyhadzovací otvor je vyrobený z vysoko odolnej gumy, aby odolal opotrebeniu a zabránil prípadnému poškodeniu okolia.

Domčeky žacích nožov z liatej ocele
Liatinové domčeky žacích nožov s priemerom 10" lepšie odolávajú nárazom, ktoré sa môžu vyskytnúť pri každodennej práci.

Automatická parkovacia brzda
Nový patentovaný parkovací brzdový systém sa automaticky aktivuje alebo deaktivuje, keď sa riadiace páky pohybujú smerom von alebo dovnútra.
Ergonomické ovládanie kosačky
Ovládacie prvky sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie užívateľa. Umožňujú ľahký prístup ku všetkému potrebnému na ovládanie počas kosenia trávnika.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 1170 mm
- Dĺžka výrobku: 2060 mm
- Šírka výrobku: 1360 mm
- Zdvihový objem valca: 852 cm³
- Objem palivovej nádrže: 45,4 l
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 873 g/kWh
- Hmotnosť, kg: 594 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Šírka záberu: 152 cm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Výška kosenia: 25,4 - 127 mm
- Výkon (Podľa údajov výrobcu motora): 17,9 kW
- Počet valcov: 2
- Výrobca motora: Kawasaki
- Značka motora: Kawasaki
- Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: 17,9 kW
- Prednastavené otáčky, ot./min: 3000 ot./min
- Chladenie motora: Vzduchom
- Typ mazania motora: Plne tlakové s olejovým filtrom
- Rýchlosť dopredu, max. km/h: 16,0 km/h
- Rýchlosť dopredu, min. km/h: 0 km/h
- Zapínanie žacích nožov: Elektrická spojka
- Typ sedadla: Premium, odpružené
- Výška operadla sedadla: Extra vysoké 21"
- Typ žacieho ústrojenstva: 4,6 mm zvárané
- Materiál skeletu: Oceľ
- Počet žacích nožov: 3 ks
- Antiskalpovacie kolieska: 6
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kosačky s nulovým polomerom otáčania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 594 kg |
| EAN: | 7333377073050 |
| Antiskalpovacie kolieska: | 6 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: | 17,9 kW |
| Dĺžka výrobku: | 2060 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 873 g/kWh |
| Hmotnosť, kg: | 594 kg |
| Chladenie motora: | Vzduchom |
| Materiál skeletu: | Oceľ |
| Objem palivovej nádrže: | 45,4 l |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet žacích nožov: | 3 ks |
| Prednastavené otáčky, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť dopredu, max. km/h: | 16,0 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min. km/h: | 0 km/h |
| Šírka výrobku: | 1360 mm |
| Šírka záberu: | 152 cm |
| Typ mazania motora: | Plne tlakové s olejovým filtrom |
| Typ sedadla: | Premium, odpružené |
| Typ žacieho ústrojenstva: | 4,6 mm zvárané |
| Výkon (Podľa údajov výrobcu motora): | 17,9 kW |
| Výrobca motora: | Kawasaki |
| Výška kosenia: | 25,4 - 127 mm |
| Výška operadla sedadla: | Extra vysoké 21" |
| Výška výrobku: | 1170 mm |
| Zapínanie žacích nožov: | Elektrická spojka |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 852 cm³ |
| Značka motora: | Kawasaki |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
