Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X
Kód: 970576401Podrobný popis
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania HUSQVARNA Z454X
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X je výkonný profesionálny stroj s nulovým polomerom otáčania. Ponúka trvalo vysoký výkon, rýchle a efektívne kosenie bez vynechania nepokosenej plochy aj pri otáčaní o 360 ° a nízkych celkových nákladoch na obstaranie a údržbu stroja. Bezpečnosť obsluhy zvyšuje sklopný ochranný rám ROPS. Kosačka na trávu má integrovanú prevodovku so zníženou hladinou hluku, digitálnym LED indikátorom hladiny paliva a integrovanú parkovaciu brzdu. Je vybavená žacím ústrojenstvom so šírkou záberu 137 cm a s gumovým lemom vyhadzovacieho otvoru. Počas kosenia si môžete zvoliť bočné vyhadzovanie trávy alebo mulčovanie.
Žacie ústrojenstvo s odolnou zváranou konštrukciou
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X kosí aj pri vyšších rýchlostiach pri zachovaní vysokej kvality kosenia. Umožňujú to hlboké žacie ústrojenstvo, odolné žacie nože a efektívna konštrukcia pre reguláciu prietoku vzduchu.

Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X s prevodovkou Parker HTE
Prevodovka Parker HTE poskytuje vyšší a plynulejší výkon pri súčasnom zvýšení účinnosti paliva.

Kosačka na trávu, ktorá má 17 polôh na nastavenie výšky kosenia
Presné nastavenie výšky žacieho ústrojenstva je zjednodušujú nožné ovládacie prvky.

Profesionálna benzínová kosačka s ergonomickým ovládaním
Ovládacie prvky zamerané na pohodlie užívateľa umožňujú ľahký prístup ku všetkému potrebnému na ovládanie kosačky.

Automatická parkovacia brzda
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X využíva nový patentovaný parkovací brzdový systém, ktorý sa automaticky aktivuje alebo deaktivuje, keď sa riadiace páky pohybujú smerom von alebo dovnútra.

Nastaviteľné posuvné sedadlo prispieva k pohodliu obsluhy
K pohodliu aj počas dlhej pracovnej doby prispieva nastaviteľné sedadlo sedadlo. Dá sa posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor.

Vysoko odolné domčeky žacích nožov
Vysoko odolné domčeky žacích nožov majú kuželíkové ložiská, ktoré možno mazať tukom pre dlhšiu životnosť. Umiestnené v hliníkovom puzdre pre efektívny odvod tepla.

Vynikajúca stabilita aj na svahu
Optimalizované vyváženie hmotnosti zabezpečuje skvelú stabilitu. Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna poskytuje spoľahlivú trakciu aj vo svahovitom teréne.

LED indikátor stavu paliva
LED ukazovateľ stavu paliva umožňuje presne zistiť, koľko paliva zostáva, a upozorňuje na potrebu doplnenia.

Odolný vyhadzovací otvor
Vyhadzovací otvor je vyrobený z odolnej gumy, čo bráni opotrebeniu a prípadnému poškodeniu okolia.

Odnímateľný oceľový podlahovový panel pre jednoduchšie čistenie
Pri čistení a údržbe kosačky oceníte odnímateľný oceľový podlahovový panel. Umožňuje jednoduchý prístup k remeňom.

Sklopný ochranný rám ROPS
Benzínová kosačka s nulovým polomerom otáčania Husqvarna Z454X má ochranný rám ROPS, ktorý zvyšuje bezpečnosť obsluhy v prípade prevrátenia. Na miestach bez dostatočne veľkého priestoru sa dá ľahko sklopiť.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 1251 mm
- Dĺžka výrobku: 1943 mm
- Šírka výrobku: 1257 mm
- Zdvihový objem valca: 726 cm³
- Objem palivovej nádrže: 22,7 l
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 792 g/kWh
- Hmotnosť, kg: 392,4 kg
- Zdroj napájania: Benzín
- Šírka záberu: 137 cm
- Bezdrôtové pripojenie: Nie
- Výška kosenia: 38 - 114 mm
- Výkon (Podľa údajov výrobcu motora): 16,1 kW
- Počet valcov: 2
- Výrobca motora: Kawasaki
- Značka motora: Kawasaki
- Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: 14,9 kW
- Prednastavené otáčky, ot./min: 3000 ot./min
- Chladenie motora: Vzduchom
- Typ mazania motora: Plne tlakové s olejovým filtrom
- Rýchlosť dopredu, max. km/h: 14 km/h
- Rýchlosť dopredu, min. km/h: 0 km/h
- Zapínanie žacích nožov: Elektrická spojka
- Typ sedadla: Professional, odpružené
- Výška operadla sedadla: Vysoké
- Typ žacieho ústrojenstva: 3,4 mm zvárané
- Materiál skeletu: Oceľ
- Počet žacích nožov: 3 ks
- Antiskalpovacie kolieska: 4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kosačky s nulovým polomerom otáčania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 392.4 kg |
| EAN: | 7392930964549 |
| Antiskalpovacie kolieska: | 4 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: | 14,9 kW |
| Dĺžka výrobku: | 1943 mm |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 792 g/kWh |
| Hmotnosť, kg: | 392,4 kg |
| Chladenie motora: | Vzduchom |
| Materiál skeletu: | Oceľ |
| Objem palivovej nádrže: | 22,7 l |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet žacích nožov: | 3 ks |
| Prednastavené otáčky, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť dopredu, max. km/h: | 14 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min. km/h: | 0 km/h |
| Šírka výrobku: | 1257 mm |
| Šírka záberu: | 137 cm |
| Typ mazania motora: | Plne tlakové s olejovým filtrom |
| Typ sedadla: | Professional, odpružené |
| Typ žacieho ústrojenstva: | 3,4 mm zvárané |
| Výkon (Podľa údajov výrobcu motora): | 16,1 kW |
| Výrobca motora: | Kawasaki |
| Výška kosenia: | 38 - 114 mm |
| Výška operadla sedadla: | Vysoké |
| Výška výrobku: | 1251 mm |
| Zapínanie žacích nožov: | Elektrická spojka |
| Zdroj napájania: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 726 cm³ |
| Značka motora: | Kawasaki |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
