Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III
Kód: 970793214Podrobný popis
Benzínová arboristická reťazová píla HUSQVARNA T540 XP® Mark III
Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III s hornou rukoväťou na profesionálnu starostlivosť o stromy. Benzínový motor 40 ccm v kombinácii s reťazou SP21G pre vynikajúci rezný výkon s rýchlou akceleráciou. Ponúka skvelý pomer výkonu a hmotnosti, ľahké ovládanie a spoľahlivosť pre bezpečnú a efektívnu prácu v korunách stromov.
Benzínová arboristická reťazová píla HUSQVARNA T540 XP® Mark III optimalizovaná pre vynikajúci výkon
Arboristická benzínová reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III so systémom AutoTune 3.0 má nastavenie motora vždy optimalizované pre maximálnu schopnosť štartu a výkon. Nie je potrebné myslieť na ručné nastavenie karburátora.

Pripravené na pripojenie
Vďaka digitálnej službe Husqvarna budete mať kedykoľvek prehľad o stave motora. Jednoducho pripojte voliteľné zariadenie ku konektoru pod krytom valca. Potom ste pripravení sa pripojiť a diagnostikovať motor.

Reťazová píla benzínová s optimalizovaným telom
Arboristická benzínová reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III nemá žiadne vyčnievajúce časti. Hladká spodná časť, zaoblený kryt štartovania a dobre ochránené ovládanie píly prinášajú vynikajúce podmienky pre prácu.
Arboristická benzínová reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III má dve upevňovacie oká
Táto reťazová píla má robustné oko na pohodlné upevnenie píly k postroju a samostatné oko na pripevnenie lana.

Air Injection odfiltruje 98 % nasávaného prachu
Umožňuje plné nasadenie po celý pracovný deň so stálym výkonom a menším opotrebením motora.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu pre rýchlejšiu informovanosť o nutnosti dolievania.
Rezné vybavenie X-Precision
Kombinácia lišty a reťaze X-Precision poskytuje efektívne pílenie s presným ovládaním, rovnako ako vynikajúce rezné vlastnosti a znížené riziko spätného vrhu.

Značka pre zameranie, ktorá vydrží navždy
Perfektná značka pre zameranie pri rúbaní je rozhodujúca - preto sme jednu urobili, a tá prežije samotnú reťazovú pílu.

Poistná matica
Aby sa matica lišty nemohla uvoľniť, má táto arboristická benzínová píla poistnú maticu.

Arboristická píla Husquarna s výklopným viečkom olejovej nádrže
Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III má výklopné viečko, ktoré uľahčuje plnenie nádrže.

Arboristická benzínová reťazová píla Husqvarna s tlmičmi vibrácií LowVib™
Aby neboli ruky a ramená užívateľa vystavené vibráciám, je arboristická benzínová reťazová píla Husqvarna T540 XP® Mark III vybavená efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie.

Zaistené skrutky štartéra
Zaistenie skrutiek slúžiacich pre pripevnenie štartéra zabráni ich strate.

Reťazová píla benzínová arboristická na profesionálne používanie
Profesionálne benzínové píly Husquarna sú vvinuté na profesionálne používanie. Prinášajú silu, výkon a odolnosť pre náročné úlohy.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 242 mm
- Dĺžka výrobku: 296 mm
- Šírka výrobku: 223 mm
- Zdvihový objem valca: 39,1 cm³
- Výstupný výkon: 1,9 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,31 l
- Spotreba paliva: 387 g/kWh
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 3000 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 103 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 782 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 113 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 3,4 m/s²
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 3,5 m/s²
- Zapaľovacia sviečka: NGK CMR7H
- Rozstup reťaze: .325" mini
- Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: 30 - 40 cm
- Typ lišty (dlhá): Koncové koliesko
- Typ reťaze: SP21G
- Rýchlosť reťaze pri max. výkone: 20,2 m/s
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4400 ot./min
- Zdroj energie: Benzín
- Dĺžka vodiacej lišty, cm: 35 cm
- Opierka: Priložená
- Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: 0,3 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové arboristické píly |
|---|---|
| EAN: | 7333377710306 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm: | 35 cm |
| Dĺžka výrobku: | 296 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 3,5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 3,4 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 782 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 103 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Objem palivovej nádrže: | 0,31 l |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: | 30 - 40 cm |
| Opierka: | Priložená |
| Rozstup reťaze: | .325" mini |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4400 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 3000 ot./min |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkone: | 20,2 m/s |
| Spotreba paliva: | 387 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 223 mm |
| Typ lišty (dlhá): | Koncové koliesko |
| Typ reťaze: | SP21G |
| Výstupný výkon: | 1,9 kW |
| Výška výrobku: | 242 mm |
| Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: | 0,3 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK CMR7H |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 39,1 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
