Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T525
Kód: 970737510Podrobný popis
Benzínová arboristická reťazová píla HUSQVARNA T525
Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T525 s vysokým výkonom a nízkou hmotnosťou na použitie s 10" až 12" vodiacou lištou. Vybavená benzínovým motorom X-Torq® s objemom 27 ccm. Tento model je vhodný na príležitostnú aj profesionálnu starostlivosť o stromy. Ponúka špičkový výkon a jednoduché ovládanie.
Zabudované očko na štartovaciu šnúru
Umožňuje rýchle a jednoduché zavesenie píly na popruh pre šplhanie.

Jednoduché spustenie
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy (ON), aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Arboristická benzínová reťazová píla HUSQVARNA T525 s ochranou proti vypadnutiu matíc
Spôsob upevnenia zabraňuje strate matíc lišty.

Bočné napínanie reťaze
Umožňuje rýchle a pohodlné napínanie reťaze.

Ľahko odnímateľný kryt vzduchového filtra
Jednoduché uvoľnenie krytu na píle urýchli čistenie a výmenu filtra.

Palivová pumpička na uľahčenie štartovania
Štartovanie píly uľahčuje palivová pumpička.

Arboristická píla Husquarna s výklopným viečkom olejovej nádrže
Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T525 má výklopné viečko, ktoré uľahčuje plnenie nádrže.

Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T525 - Smart Start®
Arboristická píla Husquarna má špeciálne navrhnutý motor a štartér. Očakávať môžete ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Arboristická píla Husquarna na profesionálne používanie
Benzínová arboristická reťazová píla Husqvarna T525 je vyvinutá na profesionálne používanie. Prináša silu, výkon a odolnosť aj pri náročných úlohách.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 212 mm
- Dĺžka výrobku: 265 mm
- Šírka výrobku: 218 mm
- Zdvihový objem valca: 27 cm³
- Výstupný výkon: 1,1 kW
- Objem palivovej nádrže: 0,19 l
- Spotreba paliva: 408 g/kWh
- Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: 2900 ot./min
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 98 dB(A)
- Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): 850 g/kWh
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 111 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 5,2 m/s²
- Klasifikácia OEEZ: Nie
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 4,9 m/s²
- Zapaľovacia sviečka: NGK CMR6A
- Rozstup reťaze: .325" mini
- Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: 20 - 30 cm
- Typ lišty (dlhá): Koncové koliesko
- Typ reťaze: SP21G
- Rýchlosť reťaze pri max. výkone: 18,1 m/s
- Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): 4200 ot./min
- Zdroj energie: Benzín
- Dĺžka vodiacej lišty, cm: 25 cm
- Opierka: Nie
- Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: 0,4 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové arboristické píly |
|---|---|
| EAN: | 7333377531109 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm: | 25 cm |
| Dĺžka výrobku: | 265 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 4,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 5,2 m/s² |
| Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): | 850 g/kWh |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 111 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 98 dB(A) |
| Klasifikácia OEEZ: | Nie |
| Objem palivovej nádrže: | 0,19 l |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: | 20 - 30 cm |
| Opierka: | Nie |
| Rozstup reťaze: | .325" mini |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120): | 4200 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min: | 2900 ot./min |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkone: | 18,1 m/s |
| Spotreba paliva: | 408 g/kWh |
| Šírka výrobku: | 218 mm |
| Typ lišty (dlhá): | Koncové koliesko |
| Typ reťaze: | SP21G |
| Výstupný výkon: | 1,1 kW |
| Výška výrobku: | 212 mm |
| Vzduchová medzera zapaľovacieho modulu: | 0,4 mm |
| Zapaľovacia sviečka: | NGK CMR6A |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem valca: | 27 cm³ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
