Arboristická akumulátorová reťazová píla Husqvarna T540i XP®
Kód: 970572314Podrobný popis
Arboristická akumulátorová reťazová píla Husqvarna T540i XP®
Arboristická akumulátorová reťazová píla Husqvarna T540i XP® s hornou rukoväťou na profesionálnu starostlivosť o stromy. Pri napájaní akumulátorom BLi200X má výkon porovnateľný s profesionálnou reťazovou pílou s motorom s obsahom 40 ccm. Táto aku reťazová píla je určená pre arboristov a poskytuje bezproblémový, vysoký výkon. Pri používaní oceníte vynikajúcu ergonómiu, vysokú rýchlosť reťaze, nízku hmotnosť a všetky výhody akumulátorového napájania. Integrovaná konektivita umožňuje ľahko sledovať štatistiky využitia, servisnú históriu a posledné známe umiestnenie v aplikácii Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobile.
Vysoká rýchlosť reťaze
Akumulátorová arboristická reťazová píla Husqvarna T540i XP® dosahuje vysokú rýchlosť reťaze, čo zabezpečí rýchle a hladké rezanie
Senzor hladiny reťazového oleja
Arboristická aku reťazová píla Husqvarna T540i XP® má indikátor oleja. Ten sa na klávesnici rozsvieti, keď je potrebné doplniť reťazový olej.
Arboristická aku reťazová píla Husqvarna T540i XP® s chráničom pre čistý výhľad
Značka Husquarna myslela pri návrhu konštrukcie chrániča ruky aj na potrebu čistého výhľadu, čo umožňuje vykonávať precízne rezy.

Úchytné oko na upevnenie lana
Arboristická akumulátorová reťazová píla Husqvarna T540i XP® má masívne oko na upevnenie lana na dvíhanie píly na strom.

Aku reťazová píla odolná proti poveternostným vplyvom
Arboristická akumulátorová reťazová píla Husqvarna T540i XP® spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Môžete ju preto používať po celý rok za každého počasia.

Zabudované očko na štartovaciu šnúru
Umožňuje rýchle a jednoduché zavesenie píly na popruh pre šplhanie.

Automatické vypnutie
Aku píla sa automaticky vypne po 3 minútach nečinnosti, čo predlžuje životnosť akumulátora a tiež znižuje riziko zranení, ak zostane bez dozoru. Pri aktivovanej brzde reťaze dôjde k vypnutiu po 30 minútach.
Arboristická aku reťazová píla s nastaviteľným olejovým čerpadlom
Nastaviteľné olejové čerpadlo umožňuje jednoducho nastavovať mazanie reťaze podľa potreby.

Jednoduché ovládanie klávesnicou
Ovládanie píly pomocou klávesnice je intuitívne. Nastavenia upravíte jednoducho stlačením tlačidla.

Práca bez prestávok
Akumulátory Husquarna vám umožnia pracovať skutočne rýchlo a efektívne.

Flexibilný akumulátorový systém
Akumulátorový systém Husqvarna ponúka ľahké integrované akumulátory aj chrbtové akumulátory konštruované tak, aby vydržali dlhobé používanie. Značka Husquarna myslela aj na rýchle sa dobíjanie výmenu, aby ste nemuseli zbytočne prerušovať prácu. Akumulátorový systém umožňuje flexibilné použitie v rôznych zariadeniach Husqvarna.

Šetrite energiu so savE™
Režim SavE™ znižuje otáčky, čím predlžuje výdrž batérie a minimalizuje hluk. Vhodné pre menej náročné úlohy. Aktivácia a deaktivácia jedným stlačením tlačidla.

Arboristická akumulátorová reťazová píla s maticami s ochranou proti vypadnutiu
Spôsob upevnenia zabraňuje strate matíc lišty.

Výkonný bezkefový motor
Moderný bezkefový motor ponúka o 25 % vyšší výkon ako štandardný kefový motor. Poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon pri práci.

Ľahké otváranie nádrže
Výklopné viečko uľahčuje plnenie nádrže.

Reťazová brzda aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Arboristická reťazová aku píla Husqvarna T540i XP® vyvinutá na profesionálne používanie
Arboristická aku píla bola vyvinutá na profesionálne používanie – ponúka silu, výkon a odolnosť pre náročné úlohy.

Aplikácia Husqvarna Connect
Aplikácia Husqvarna Connect (iOS / Android, zdarma) sprístupňuje cez Bluetooth prevádzkové údaje, stav nabitia, informácie o údržbe a servise, ako aj tipy, príručky a odporúčania náhradných dielov.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 235 mm
- Dĺžka výrobku: 305 mm
- Šírka výrobku: 200 mm
- Výstupný výkon: 1,8 kW
- Typ akumulátora: Li-Ion
- Napätie akumulátora: 36 V
- Model akumulátora: --
- Typ nabíjačky: --
- Počet akumulátorov v cene: --
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 92 dB(A)
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 103 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 3,4 m/s²
- Klasifikácia OEEZ: Áno
- Hmotnosť (bez akumulátora a rezacieho zariadenia): 2,5 kg
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2,1 m/s²
- Rozstup reťaze: .325" mini
- Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: 30 - 40 cm
- Typ lišty (dlhá): Koncové koliesko
- Typ reťaze: SP21G
- Rýchlosť reťaze pri max. výkone: 24 m/s
- Zdroj energie: Akumulátor
- Dĺžka vodiacej lišty, cm: 35 cm
- Opierka: Namontovaná
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátorové arboristické píly |
|---|---|
| EAN: | 7392930946446 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm: | 35 cm |
| Dĺžka výrobku: | 305 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: | 2,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 3,4 m/s² |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 103 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 92 dB(A) |
| Hmotnosť (bez akumulátora a rezacieho zariadenia): | 2,5 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Áno |
| Model akumulátora: | -- |
| Napätie akumulátora: | 36 V |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty: | 30 - 40 cm |
| Opierka: | Namontovaná |
| Počet akumulátorov v cene: | -- |
| Rozstup reťaze: | .325" mini |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkone: | 24 m/s |
| Šírka výrobku: | 200 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Typ lišty (dlhá): | Koncové koliesko |
| Typ nabíjačky: | -- |
| Typ reťaze: | SP21G |
| Výstupný výkon: | 1,8 kW |
| Výška výrobku: | 235 mm |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
