Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB s akumulátorom a nabíjačkou
Kód: 970744402Podrobný popis
Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB s akumulátorom a nabíjačkou
Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB ponúka výkon a pohodlné ovládanie. Kombinácia veľkej fúkacej sily a nízkej hmotnosti prináša ľahké premiestnenie lístia a iných nečistôt bez zbytočnej námahy. Pohodlné použitie vďaka ergonomickej, vyváženej konštrukcii a vstavanej škrabke na nečistoty. Fukár na lístie sa dá ľahko prispôsobiť rôznym úlohám vďaka variabilnému nastaveniu rýchlosti, tempomatu pre stabilnú rýchlosť fúkania a režimu boost, ktorý v prípade potreby poskytuje extra výkon. Vybavený bezkomutátorovým motorom pre lepšiu účinnosť, nižšiu hlučnosť a menej údržby.
Kvalitný bezkomutátorový motor

Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB s plynulou reguláciou rýchlosti
Plynulá regulácia rýchlosti umožňuje prispôsobenie rôznym úlohám.

Regulácia otáčok motora
Pomocou tempomatu si môžete nastaviť stálu rýchlosť fúkania pre nepretržitú prácu bez upravovania.

Režim Boost pre vyšší účinok
Fukár na lístie Husquarna 230iB má ľahko dostupný Boost režim pre úlohy, ktoré vyžadujú maximálnu rýchlosť fúkania.

Zameniteľný akumulátorový systém BLi-X Husquarna
Flexibilný 36 V systém BLi-X ponúka napájanie akumulátorom na rôzne nástroje. Využijete ho tak pre všetky úlohy od ľahkých a náročných domácich prác až po profesionálne použitie. Jeden akumulátor je kompatibilný s viacerými zariadeniami. Na výber máte ľahké akumulátory aj chrbtové akumulátory, takže si môžete nájsť presne na mieru šité riešenie, ktoré vám dokonale vyhovuje. Všetky akumulátory poskytujú vysoký výkon, sú určené na dlhodobé používanie a možno ich rýchlo dobíjať a vymieňať, aby ste mohli pracovať bez zbytočných prestávok.

Akumulátor ako súčasť dizajnu (v patentovom konaní)

Ľahká konštrukcia pre vaše pohodlie
Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB má nízku hmotnosť, čo priaznivo vplýva na pohodlie pri používaní. V porovnaní s benzínovými strojmi sa v ňom nachádza menší počet komponentov, poháňa ho ľahký elektromotor.

Akumulátorový fukár na lístie Husqvarna - vynikajúca ergonómia
Fukár na lístie je dokonale vyvážený, má pohodlnú rukoväť a intuitívnu klávesnicu, čo vytvára vynikajúcu ergonómiu pre pohodlnú prácu.

Aku fukár na lístie so zdokonalenou konštrukciou ventilátora
Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB ponúka špičkový výkon a účinnú fúkaciu silu v triede profesionálnych akumulátorov vďaka pokročilej konštrukcii ventilátora elektromotora.

Nízka hladina hluku
Nízka hladina hluku prispieva k príjemnej práci a umožňuje dlhší pracovný čas bez rušenia ostatných.

Aku fukár na lístie s nízkymi emisiami oxidu uhličitého
Akumulátorový fúkač Husqvarna 230iB počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým fukárom menej uhlíkových emisií. Stále však môžete očakávať vynikajúci výkon a kvalitu. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 276 mm
- Dĺžka výrobku: 990 mm
- Šírka výrobku: 162 mm
- Typ akumulátora: Li-Ion
- Napätie akumulátora: 36 V
- Model akumulátora: 40-B140, 36V / 4,0Ah
- Typ nabíjačky: 40-C80
- Počet akumulátorov v cene: 1
- Maximálna sila fúkania: 19,6 N
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 79 dB(A)
- Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): 98,9 dB(A)
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 102 dB(A)
- Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 2,35 m/s²
- Hmotnosť bez akumulátora: 2,49 kg
- OEM Popruhy: --
- OEM Súprava pre vysávanie: Nie
- Priemer trubice: 88 mm
- Zdroj napájania: Akumulátor
- Klasifikácia OEEZ: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátorové fúkače |
|---|---|
| EAN: | 7333377548268 |
| Dĺžka výrobku: | 990 mm |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: | 2,35 m/s² |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 102 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 79 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): | 98,9 dB(A) |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,49 kg |
| Klasifikácia OEEZ: | Áno |
| Maximálna sila fúkania: | 19,6 N |
| Model akumulátora: | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Napätie akumulátora: | 36 V |
| OEM Popruhy: | -- |
| OEM Súprava pre vysávanie: | Nie |
| Počet akumulátorov v cene: | 1 |
| Priemer trubice: | 88 mm |
| Šírka výrobku: | 162 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Typ nabíjačky: | 40-C80 |
| Výška výrobku: | 276 mm |
| Zdroj napájania: | Akumulátor |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
