Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX - aku set
Kód: 967862304Podrobný popis
Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX s akumulátorom a nabíjačkou
Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX s akumulátorom a nabíjačkou na kosenie stredne veľkých trávnikov. Táto aku kosačka s pohonom má 47 cm široký pracovný záber a 2 sloty na akumulátory. Je kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna pre väčšie pohodlie, hospodárnosť a dlhšiu prevádzkovú dobu. Očakávať môžete tichý chod, efektívnu prevádzku s nulovými emisiami a jednoduché ovládanie. Pri používaní oceníte ergonomický dizajn, intuitívnu klávesnicu, rýchle nastavenie výšky kosenia a ľahké manévrovanie. Bluetooth pre dáta a informácie o výrobku aj efektívnejší servis.
Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX s variabilnou rýchlosťou pojazdu
Na kosačke rýchlo nastavíte rýchlosť pojazdu podľa stavu vášho trávnika.

Ergonomická rukoväť pre ľahké ovládanie
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka umožňujú ľahké ovládanie.

Jednoduché nastavenie výšky rukoväte podľa vašej výšky
Aku kosačka Husqvarna LC 347iVX umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte. Vyberať môžete z dvoch rôznych výšok.

Aku kosačka Husqvarna LC 347iVX má zdvíhacie rukoväte
Na kosačke sa vpredu aj vzadu nachádzajú rukoväte, ktoré uľahčujú zdvíhanie do úložných priestorov, auta alebo nosenie po schodoch.

Centrálne nastavenie výšky kosenia
Rýchle a jednoduché nastavenie výšky kosenia trávnika podľa vašich požiadaviek. Pomocou jednej páky zodvihnete celý skelet aku kosačky.

Jednoduché zloženie rukoväte šetrí miestom
Nemáte dosť miesta na skladovanie? Rukoväť aku kosačky sa dá jednoducho zložiť, aby zaberala minimum priestoru pri skladovaní a prevážaní autom.

Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX má tichú prevádzku
Akumulátorová kosačka s pojazdom Husqvarna LC 347iVX zlepšuje vďaka nízkej hladine hluku pracovné podmienky a znižuje rušivý efekt pre okolie.

Aku kosačka s pojazdom Husqvarna LC 347iVX má dva sloty na akumulátory
Chceli by ste pracovať efektívnejšie s menším počtom prerušení? Kosačka s pojazdom Husquarna LC 347iVX má dva sloty na akumulátory, ktoré poskytujú dlhú dobu prevádzky.

Vyskúšajte funkciu Power Boost
Automatické zvýšenie rýchlosti žacieho kotúča pri kosení v náročných podmienkach - táto kosačka s pohonom so sebou prináša extra výkon bez toho, aby ste museli sami vykonávať akékoľvek úpravy.

Šetrite energiu so savE™
Akumulátorová kosačka Husqvarna LC 347iVX má režim SavE™, ktorý šetrí spotrebu a maximalizuje dobu prevádzky pri kosení trávnika, ktoré nevyžaduje plný výkon. Tento režim tiež znižuje hladinu hluku a znižovaním otáčok predlžuje výdrž akumulátora. Zapnete a vypnete ho stlačením tlačidla.

Intuitívna klávesnica na ovládanie kosačky
Kosačka na trávu Husquarna sa ovláda naozaj jednoducho. Má intuitívnu klávesnicu so všetkými informáciami na jednom mieste.

Husquarna kosačky na trávu bez emisií
Aku kosačky na trávu neprodukujú počas aktívneho používania žiadne emisie CO2, pričom stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od značky Husqvarna. Aby sme vám poskytli kompletné informácie, musíme poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu kosačky, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Technická špecifikácia:
- Výška výrobku: 1080 mm
- Dĺžka výrobku: 1480 mm
- Šírka výrobku: 525 mm
- Napätie akumulátora: 36 V
- Model akumulátora: 40-B140, 36V / 4,0Ah
- Typ nabíjačky: 40-C80
- Počet akumulátorov v cene: 2
- Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 82 dB(A)
- Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): 94 dB(A)
- Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 95 dB(A)
- Hmotnosť, kg: 26 kg
- Zdroj napájania: Akumulátor
- Typ rukoväte: Ergonomická rukoväť (skrz zberný kôš)
- Šírka záberu: 47 cm
- Bezdrôtové pripojenie: BLE-HAPP
- Pracovná kapacita: 800 m²
- Výška kosenia: 20 - 75 mm
- Nastavenie výšky kosenia: Centrálne
- Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: 0,75 kW
- Prednastavené otáčky, ot./min: 3000 ot./min
- Rýchlosť dopredu, max. km/h: 4,5 km/h
- Rýchlosť dopredu, min. km/h: 3 km/h
- Objem zberného koša, litre: 55 l
- Rázvor náprav, cm: 66,5 cm
- Systém pohonu: S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť
- Typ zberného koša: Tkanina zachytávajúca nečistoty
- Materiál diskov: Plast
- Vibrácie na rukoväti: 0,42 m/s²
- Poháňané kolesá: Zadné
- Možnosti nastavenia výška rukoväte: 2 možnosti
- Sklopná rukoväť: Áno
- Mäkká rukoväť: Áno
- Priemer kolies, predné, mm: 170 mm
- Priemer kolies, zadné, mm: 210 mm
- Bočná nastaviteľná rukoväť: Nie
- Metóda(y) kosenia: Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie
- Materiál skeletu: Kompozit
- Polohy pre nastavenie výšky kosenia: 6
- Ovládanie plynu: Nie
- Súprava BioClip®: K dispozícii ako príslušenstvo
- Mulčovacia upchávka BioClip®: Nie
- Kolesá v ložiskách, predné/zadné: Áno/Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátorové kosačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 7392930883277 |
| Bezdrôtové pripojenie: | BLE-HAPP |
| Bočná nastaviteľná rukoväť: | Nie |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW: | 0,75 kW |
| Dĺžka výrobku: | 1480 mm |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): | 95 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnosť, kg: | 26 kg |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné: | Áno/Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Materiál diskov: | Plast |
| Materiál skeletu: | Kompozit |
| Metóda(y) kosenia: | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Model akumulátora: | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte: | 2 možnosti |
| Mulčovacia upchávka BioClip®: | Nie |
| Napätie akumulátora: | 36 V |
| Nastavenie výšky kosenia: | Centrálne |
| Objem zberného koša, litre: | 55 l |
| Ovládanie plynu: | Nie |
| Počet akumulátorov v cene: | 2 |
| Poháňané kolesá: | Zadné |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia: | 6 |
| Pracovná kapacita: | 800 m² |
| Prednastavené otáčky, ot./min: | 3000 ot./min |
| Priemer kolies, predné, mm: | 170 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm: | 210 mm |
| Rázvor náprav, cm: | 66,5 cm |
| Rýchlosť dopredu, max. km/h: | 4,5 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min. km/h: | 3 km/h |
| Sklopná rukoväť: | Áno |
| Súprava BioClip®: | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Systém pohonu: | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Šírka výrobku: | 525 mm |
| Šírka záberu: | 47 cm |
| Typ nabíjačky: | 40-C80 |
| Typ rukoväte: | Ergonomická rukoväť (skrz zberný kôš) |
| Typ zberného koša: | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Vibrácie na rukoväti: | 0,42 m/s² |
| Výška kosenia: | 20 - 75 mm |
| Výška výrobku: | 1080 mm |
| Zdroj napájania: | Akumulátor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
