Vysávač HUSQVARNA WDC 220

Kód: 967907901
207,90 €
Skladom

výkonný a odolný vysávač pre suché i mokré vysávanie, určený na každodenné použitie. WDC 220 je kompaktný a užívateľsky prívetivý vysávač s robustným dizajnom, vysokým, spoľahlivým sacím výkonom a umývateľný PET filtrom. Praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie a jednoduché skladovanie. Skvelý pomocník pri čistení garáží alebo upratovaní po rekonštrukcii bytu a domu.

Detailné informácie

Podrobný popis

HUSQVARNA 525iB

 

Filter vyniká mimoriadne dlhou životnosťou, čo znamená nižšie náklady na údržbu. Rovnaký filter sa používa pre suché i mokré vysávanie a poskytuje vysoký filtračný výkon.

 

Filtračnú vložku rýchlo a jednoducho vyčistíte krátkym prefúknutím vzduchu z opačnej strany. Použitím poloautomatického čistiaceho systému zachováte vysokú produktivitu vysávania a znížite prestoje.

 

Pohyblivá rukoväť kontajnera uľahčuje vyprázdňovanie vysávača. Jednoducho odpojte hornú časť vysávača a vysypte obsah kontajnera.

 

Ľahké tenkostenné hliníkové predlžovacie rúrky.

 

Veľké a robustné kolieska zaisťujú stabilitu vysávača na zemi. Pojazdové kolieska s rozsahom 360 stupňov poskytujú vynikajúce manévrovacie schopnosti vo všetkých priestoroch.

 

Odolné a kvalitné filtračné vrecko z fleece zaisťuje vyššiu filtráciu a minimalizuje množstvo jemného prachu unikajúceho do vzduchu v priebehu vysávania. S kvalitným filtrom je vysávanie účinnejšie.

 

Vysávač umožňuje pripojenie sacej hadice v mieste výstupu odpadového vzduchu. Stroj potom možno použiť aj ako fúkač. To je užitočné pri čistení úzkych priestorov a nástrojov, hromadení lístia alebo iných nečistôt.

 

Všetko príslušenstvo, ako sú hadice, napájací kábel a trysky, majú vlastné úložné miesta na vysávači. Vďaka tomu pri skladovaní vysávač zaberá menej miesta a znižuje sa riziko straty príslušenstva.

Uskladnenie príslušenstva

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Hmotnosť: 7.5 kg
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 7500 g
Dĺžka hadice: 2.5 m
Dĺžka struny: 5 m
Dĺžka výrobku: 377 mm
Fáza: 1
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 72 dB(A)
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 9100 g
Menovitý výkon, W: 1000 W
Objem: 20 l
Popis výrobku: WDC 220 / 220 V / 1~ / 50 Hz
Priemer hadice: 32 mm
Výstupný výkon: 1 kW
Zdroj energie: Elektrický
Zdroj napájania: Corded

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: