Vysávač HUSQVARNA WDC 325L

Kód: 967908104
299,90 €
Skladom

vysoko výkonný a odolný vysávač pre suché i mokré vysávanie, ktorý zvládne upratovanie takmer všetkých druhov nečistôt, prachu, tekutín a odpadu. Silný a spoľahlivý motor, vysoká kapacita, intuitívne ovládacie prvky, jednoduché prenášanie a skladovanie. Vysávač je vybavený mnohými šikovnými riešeniami, napríklad ovládaním variabilnej rýchlosti, funkciou SoftStart, vstavanou prístrojovú zásuvkou, výkonný adaptérom pre pripojenie k elektrickému náradiu. WDC 325L spĺňa požiadavky triedy prachu L, kde nie je dovolené viac ako 1 % extrahovaného prachu z filtra (účinnosť filtra min. 99 %).

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysávač HUSQVARNA WDC 325L

 

Filter vyniká mimoriadne dlhou životnosťou, čo znamená nižšie náklady na údržbu. Rovnaký filter sa používa pre suché i mokré vysávanie a poskytuje vysoký filtračný výkon.
Sieťová zásuvka s automatickým spúšťaním / vypnutím. Vysávač je vybavený funkciou automatického štartu/vypnutia. Vysávač sa sám automaticky aktivuje, akonáhle je stroj pripojený k zdroju elektrickej energie. Vysávač beží ešte 5 sekúnd po vypnutí, aby úplne vyprázdnil saciu hadicu.

Ovládanie variabilné rýchlosti a pomalý štart s funkciou SoftstartSací výkon možno regulovať podľa spôsobu použitia stroja, rovnako ako znížiť hladinu hluku, keď nie je potrebný plný výkon. Softstart sa vyhýba napäťovým špičkám, znižuje riziko prasknutia poistiek.

Pohyblivá rukoväť kontajnera uľahčuje vyprázdňovanie vysávača. Jednoducho odpojte hornú časť vysávača a vysypte obsah kontajnera.

Hliníkové predlžovacie trubice, ľahké tenkostenné hliníkové predlžovacie rúrky.

Veľké a robustné kolieska zaisťujú stabilitu vysávača na zemi. Pojazdové kolieska s rozsahom 360 stupňov poskytujú vynikajúce manévrovacie schopnosti vo všetkých priestoroch.

Filtračnú vložku rýchlo a jednoducho vyčistíte krátkym prefúknutím vzduchu z opačnej strany. Použitím poloautomatického čistiaceho systému zachováte vysokú produktivitu vysávania a znížite prestoje.

Odolné a kvalitné filtračné vrecko z fleece zaisťuje vyššiu filtráciu a minimalizuje množstvo jemného prachu unikajúceho do vzduchu v priebehu vysávania. S kvalitným filtrom je vysávanie účinnejšie.

Vysávač umožňuje pripojenie sacej hadice v mieste výstupu odpadového vzduchu. Stroj potom možno použiť aj ako fúkač. To je užitočné pri čistení úzkych priestorov a nástrojov, hromadení lístia alebo iných nečistôt.

Všetko príslušenstvo, ako sú hadice, napájací kábel a trysky, majú vlastné úložné miesta na vysávači. Vďaka tomu pri skladovaní vysávač zaberá menej miesta a znižuje sa riziko straty príslušenstva.

Uskladnenie príslušenstva

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Hmotnosť: 8.5 kg
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 8500 g
Dĺžka hadice: 3.5 m
Dĺžka struny: 5 m
Dĺžka výrobku: 393 mm
Fáza: 1
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 72 dB(A)
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 10500 g
Menovitý výkon, W: 1200 W
Objem: 25 l
Popis výrobku: WDC 325L, 220 V / 1~ / 50 Hz
Priemer hadice: 32 mm
Výstupný výkon: 1.2 kW
Zdroj energie: Elektrický
Zdroj napájania: Corded

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: