Akumulátorový lesný krovinorez HUSQVARNA 535iFR bez AKU a nabíjačky

Neohodnotené
Značka: HUSQVARNA
734,90 € 612,42 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.11.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

HUSQVARNA 535iFR

 

Dodáva sa bez batérie a nabíjačky.

e ľahký, vyvážený a výkonovo ekvivalentný benzínovému krovinorezu s objemom 35 ccm. Je vybavený motorom Husqvarna E-TORQ. Vďaka šírke záberu 45 cm poskytuje výkon, ktorý potrebujete, aby ste svoju prácu zvládli včas. Integrovaná konektivita uľahčuje sledovanie informácií, ako je stav používania, štatistiky nabíjania a potreby údržby a služieb v aplikácii Husqvarna Connect™. Kuželová prevodovka a ďalšie dôležité súčasti sú prevzaté z našeho radu benzínových strojov. V cene dodávky sú pílový kotúč, trávny kotúč a vyžínacia hlava. Dodáva sa bez aku a nabíjačky.

User interface - 535iFR
Intuitívna moderná klávesnica
Klávesnica je veľmi ľahko ovládateľná a je vybavená LED indikátorom stavu batérie.
536LiL, 536 Li L
Štartovacia rutina s bezpečnostnou poistkou (v patentovom konaní)
Rad akumulátorových výrobkov Husqvarna je vybavený tlačidlom pre zapnutie / vypnutie*. Pre zvýšenie bezpečnosti nemôže byť výrobok nikdy spustený bez odpojenia bezpečnostnej poistky pred stlačením tlačidla pre zapnutie. Patentovaný bezpečnostný indikátor upozorní blikajúcou LED diódou, ak sa obsluha pokúsi spustiť stroj bez dodržania bezpečnostnej rutiny.

* Modely bez LED indikátora sa môžu objaviť na konkrétnych trhoch.
Battery Products, IPX4 Standard
Odolnosť proti poveternostným vplyvom (IPX4)
Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.
Next gen body design
Ľahký a dobre vyvážený
Naše stroje majú kompaktný, optimalizovaný dizajn. Vďaka tomu sú ľahké a dobre vyvážené - čo vám umožní pohodlne pracovať vo všetkých situáciách.
535iRXT, 535iRX, 535iFR Brushless E-Torq Motor
Bezkefový motor E-TORQ
Motory E-TORQ vyvinuté spoločnosťou Husqvarna sú dokonale prispôsobené pre každú aplikáciu. Bezkefový dizajn minimalizuje počet pohyblivých súčastí a motory sú konštruované tak, aby vydržali náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Sú úplne bezúdržbové a vydržia po celú dobu životnosti výrobku.
Battery through body design
Batéria ako súčasť dizajnu (v patentovom konaní)
Inteligentné riešenie uloženia batérie naprieč telom stroja znižuje riziko znečistenia, vniknutia prachu a vody do priestoru batérie, takže nedochádza k zaneseniu alebo poškodeniu konektorov. Zároveň sa prenáša váha batérie do blízkosti ťažisko stroja a batéria sa nachádza v jeho osi otáčania, čo zaisťuje zvýšenú manévrovateľnosť. Konštrukcia výrobku umožňujúca umiestnenie batérie naprieč telom výrobku ponúka výnimočnú flexibilitu, pretože možno použiť batérie rôznych veľkostí.
One battery fits all
Jedna batéria do všetkých výrobkov
Batéria Li-Ion 36 V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci.
Battery hedgetrimmer 536LiHD70X
Nehlučná prevádzka
Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest.
Backpack battery BLi940X
Minimálna údržba
Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

Dodatočné parametre

Kategória: Krovinorezy
Hmotnosť: 8.93 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: