Aku plotostrih HUSQVARNA 520 iHT4 bez aku a nabij.

Neohodnotené
Značka: HUSQVARNA
627,90 € 523,25 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.11.2023

husqvarna 520iHT4 sú vysoko výkonné teleskopické nožnice na živé ploty s dosahom až 4,5 m, určené pre profesionálne použitie. Vďaka teleskopickej rúre s nastaviteľnou dĺžkou a diaľkovému nastaveniu uhla strihacej lišty efektívne strihajú široké, vysoké a nízke živé ploty. Tieto nožnice v sebe kombinujú špičkový výkon s nulovými priamymi emisiami, nízkou hmotnosťou, nízkymi hladinami vibrácií a extrémne tichou prevádzkou. Zadný ochranný kryt chráni integrovanú batériu proti nárazu, opotrebovaniu a poškodeniu. Nožnice sú kompatibilné so všetkými batériami a nabíjačkami Husqvarna BLI. Dodávané bez batérie a nabíjačky. Tento produkt spĺňa nároky na tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk.

Detailné informácie

Podrobný popis

520iHT4 HUSQVARNA Aku plotostrih bez aku a nabij.

 

Moderný bezkefový motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Nami vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon.

 

Strihacia lišta je navrhnutá tak, aby umožnila dlhý dosah pri splnení ergonomických požiadaviek.

 

Ovládanie stroja pomocou tlačidiel je veľmi jednoduché.

 

Odolnosť proti vode (IPX4) - použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.

 

Inteligentné umiestnenie batérie naprieč telom stroja.Inteligentné riešenie uloženia batérie naprieč telom stroja znižuje riziko znečistenia, vniknutia prachu a vody do priestoru batérie, takže nedochádza k zaneseniu alebo poškodeniu konektorov. Zároveň sa prenáša váha batérie do blízkosti ťažisko stroja a batéria sa nachádza v jeho osi otáčania, čo zaisťuje zvýšenú manévrovateľnosť. Konštrukcia výrobku umožňujúca umiestnenie batérie naprieč telom výrobku ponúka výnimočnú flexibilitu, pretože možno použiť batérie rôznych veľkostí.

 

Batéria ako súčasť dizajnu (v patentovom konaní) |Teleskopická tyč pre rýchle nastavenie dĺžky podľa potreby.

 

Nastavenie uhla umožňuje ergonomickú pracovnú pozíciu pri strihaní vysokých i nízkych živých plotov.

 

Rýchlosť 4000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania.

 

Zadný ochranný kryt proti nárazom chráni integrovanú batériu pred opotrebovaním a poškodením.

 

Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Môžete si vybrať medzi normálnym režimom alebo úsporným režimom Save™, podľa podmienok vašej práce, či potrebujte maximálny výkon alebo pracovať čo najdlhšie. Tak či onak, vždy dostanete perfektný výsledok.savE™. Kovový kryt je určený na ochranu motora a prevodov. Robustné kovové puzdro je jedným z mnohých odolných prvkov na výrobku.

 

Strihaciu lištu možno ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti, ktorá uožňuje prepravu a skladovanie

 

Ergonomicky tvarovaná rukoväť má jednoduchý prístup k ovládacím prvkom.

 

Jednoduché uchopenie pre nastavenie uhla strihania. Pohodlné nastavenie uhlu strihacej lišty jednou rukou.

 

Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest.

 

Vďaka štíhlemu dizajnu sú ľahké a dobre vyvážené.cŠtíhla a ergonomická konštrukcia, ktorá je ľahká a dobre vyvážená, umožňuje pohodlne pracovať vo všetkých situáciách.

 

Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Vysoko výkonný akumulátorový systém Husqvarna ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilné použitie v rôznych nástrojoch Husqvarna a vždy nájdete riešenie šité na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

 

Flexibilný akumulátorový systém. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

Minimálna údržba. Naše akumulátory vám umožnia pracovať skutočne rýchlo a efektívne.

Práca bez prestávok

Dodatočné parametre

Kategória: Plotostrihy
Hmotnosť: 5.47 kg
Batéria: Nie
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 5470 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 1.3 m/s²
Dĺžka strihacej lišty, cm: 55 cm
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 1.7 m/s²
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 80 dB(A)
Hmotnosť bez batérie: 5.5 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 7270 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
Popis výrobku: 520iHT4 Aku plotostrih (bez aku a nabíjačky)
Rozstup nožov (zubov): 32 mm
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora: BLDC (bezkefový)
Typ nabíjačky: --
Uhol náklonu prevodového súkolia: 25 °
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery
Product usage: Professional use

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: