Husqvarna 550iBTX

Kód: 967681103
772,90 €
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
16.8.2024

Výkonný, dobre vyvážený a ergonomický fúkač s pôsobivou fúkacou silou (21 N) pre profesionálne použitie. Špičkový výkon, nízke vibrácie a nízka hladina hluku umožňujú prácu vo verejných priestoroch, a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Fúkač je odolný voči poveternostným vplyvom v súlade s IPX4 (ochrana proti striekajúcej vode vo všetkých uhloch). Je vybavený tempomatom (možnosť nastavenia otáčok) a režimom maximálneho výkonu, intuitívnou klávesnicou s indikátorom stavu batérie a režimov fúkania priamo na rukoväti. Integrovaná konektivita uľahčuje sledovanie vášho stroja, štatistiky jeho využitia, servisnej histórie a poslednej známej polohy v aplikácii Husqvarna Fleet Services™.Je dodávaný bez chrbtovej batérie a nabíjačky. Tento produkt spĺňa nároky na #tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk.

Detailné informácie

Podrobný popis

HUSQVARNA 550iBTX 


Integrovaná konektivita pre jednoduché pripojenie na Husqvarna FleetServices™Stroje so vstavaným modulom konektivity je možné jednoducho pripojiť k Husqvarna Fleet Services™. Táto aplikácia vám umožní vidieť poslednú známu polohu každého stroja, jeho štatistiky používania a servisnú históriu – a oveľa viac. Taktiež je uľahčená aktualizácia firmvéru stroja, takže je vždy kompatibilný s najnovšími funkciami v Husqvarna Fleet Services™.
Ľahko dostupný ovládač režimu Boost vám v prípade potreby poskytne maximálnu fúkaciu silu.
Vysoký pomer točivého momentu k hmotnosti pre zvýšenie účinnosti, zníženie hluku a dlhšiu životnosť
Pohodlný popruh s odvetrávaním pre zníženie záťaže chrbta s bedrovým pásom a širokými ramienkami.
Fúkacia sila 21 N posúva fúkač na vyššiu úroveň z hľadiska z hľadiska výkonu. Jeho výkon je porovnateľný s výkonom benzínového chrbtového fúkača s motorom s obsahom 50 cm.
Rukoväť s novým intuitívnym užívateľským rozhraním. Tlačidlá prispôsobené pre ľahké manévrovanie aj s rukavicami. Panel na klávesnici zobrazuje stav batérie. Rukoväť s novým intuitívnym užívateľským rozhraním. Veľkosť tlačidiel prispôsobená pre ľahké manévrovanie aj s rukavicami. Panel na klávesnici zobrazuje stav batérie, čo vám umožní si naplánovať prácu do vybitia batérie.
Jednoduché nastavenie intenzity fúkania - stlačením bočného tlačidla na ovládacej rukoväti. Nastavte si intenzitu fúkacej sily, akú potrebujete pre svoju prácu, a to aj v režime Boost. Otáčky motora možno ľahko regulovať bočným tlačidlom na ovládacej rukoväti.
Kábel medzi rukoväťou a fúkačom je chránený puzdrom. Kábel od batérie je vedený v tesnej blízkosti fúkača a je zaistený sponou.
Li-ion batéria zaisťuje dlhú výdrž a špičkový výkon. Nízka hladina hluku umožňuje dlhšie pracovať, najmä v oblastiach citlivých na hluk a vo vyhradených priestoroch. Pôsobivá fúkacia sila v kombinácii s nízkou hladinou hluku len ťažko hľadá konkurenciu. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

Nízka hladina hluku.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fúkače
Hmotnosť: 5.085 kg
Akustický tlak (15 m), db(A): 61 dB(A)
Batéria: Áno
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 5085 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 0.06 m/s²
Dĺžka trubice: 414 mm
Dĺžka trubice, cm: 16.299 palec
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 0.1 m/s²
Fúkacia sila: 14 N
Fúkacia sila pri max. výkonu: 21 N
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 73 dB(A)
Hmotnosť bez batérie: 6.3 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 8725 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
Popis výrobku: 550iBTX Aku fúkač (bez bat. a nab.) vr. popruhu a plochej trysky
Priemer trubice: 71.2 mm
Prietok vzduchu v trubici pri maxim. výkonu (boost): 15.6 m³/min
Pripojená sada digitálnych funkcií (kalkulačka): Premium+ : Planned N/A
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora: BLDC (bezkefový)
Typ nabíjačky: --
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: