HUSQVARNA 340iBT

Kód: 967796203
Akcia
Značka: HUSQVARNA
579,90 €
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

výkonný fúkač s veľmi nízkou hladinou hluku a vibrácií pre vonkajšie upratovacie práce. Tento skvele vyvážený chrbtový fúkač poskytuje fúkaciu silu 17 N, intuitívne užívateľské rozhranie, dva sloty pre BLI batérie a automatický prepínač, ktorý zabezpečí, aby ste nemuseli prerušiť prácu kvôli vybitej batérii. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

HUSQVARNA 340iBT

 

Vysoký pomer točivého momentu k hmotnosti pre zvýšenie účinnosti a spolahlivosti. Vysoký pomer točivého momentu k hmotnosti pre zvýšenie účinnosti, zníženie hluku a dlhšiu životnosť

Bezkontaktný jednosmerný motor. Fúkacia sila 17 NFúkacia sila 17 N. Výkon porovnateľný s výkonom benzínového chrbtového fúkača s motorom s obsahom    40 ccm. Fúkací výkon |Dva sloty na batérie pre dlhšiu prevádzku. Dva sloty na batérie umožňujú predĺžiť prevádzku. Funkcia Auto switch pre prepínanie medzi jednotlivo vymeniteľnými batériami zabezpečí, aby ste mohli pracovať nepretržite.

 

Dva sloty na batérie. Rukoväť s novým intuitívnym užívateľským rozhraním. Tlačidlá prispôsobené pre ľahké manévrovanie aj s rukavicami. Panel na klávesnici zobrazuje stav batérie.Rukoväť s novým intuitívnym užívateľským rozhraním. Veľkosť tlačidiel prispôsobená pre ľahké manévrovanie aj s rukavicami. Panel na klávesnici zobrazuje stav batérie, čo vám umožní si naplánovať prácu do vybitia batérie.

 

Intuitívne ovládanie klávesnice. Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.Nízka hlučnosť umožňuje  .  pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.Nízka hladina hluku . Low maintenance and less downtime   Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

 

Minimálna údržba. Li-ion batéria zaisťuje dlhú výdrž a špičkový výkon.Li-ion batéria zaisťuje dlhú výdrž a špičkový výkon.  

Lion batéria. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodoé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte    rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu.Vysoko výkonný akumulátorový systém Husqvarna ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilné použitie v rôznych nástrojoch Husqvarna a vždy nájdete riešenie šité na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Flexibilný akumulátorový systém

Dodatočné parametre

Kategória: Fúkače
Hmotnosť: 6.03 kg
Akustický tlak (15 m), db(A): 62 dB(A)
Batéria: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Corded
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 6030 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 0.06 m/s²
Dĺžka trubice: 420 mm
Dĺžka trubice, cm: 16.535 palec
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 0.1 m/s²
Fúkacia sila: 12 N
Fúkacia sila pri max. výkonu: 17 N
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 78 dB(A)
Hmotnosť bez batérie: 6.3 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 8065 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
Popis výrobku: 340iBT Aku fúkač (bez aku a nabíjačky), vrátane popruhu
Priemer trubice: 69 mm
Prietok vzduchu v trubici pri maxim. výkonu (boost): 13.7 m³/min
Pripojená sada digitálnych funkcií (kalkulačka): Premium : Released 2020-06-17Husqvarna Common Service Tool : Released 2019-01-01
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora: BLDC (bezkefový)
Typ nabíjačky: --
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery
Product usage: Versatile use

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: