520iLX HUSQVARNA Aku vyžináč bez aku a nabíj.

Neohodnotené
Značka: HUSQVARNA
421,90 € 351,58 € bez DPH
Skladom

Ľahký a vysoko výkonný vyžínač pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vynikajúcou ergonómiou a vyváženosťou, vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým motorom. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky. Tento produkt spĺňa nároky na tichemesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

520iLX HUSQVARNA Aku vyžináč bez aku a nabíj.

 

Ľahký a vysoko výkonný vyžínač pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vynikajúcou ergonómiou a vyváženosťou, vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým motorom. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky. Tento produkt spĺňa nároky na tichemesto.

 

Otáčanie oboma smermi pre dôkladnejšie vyžínanie. Smer otáčania strunovej hlavy je možné meniť podľa výšky kosenej trávy.

 

Inteligentné riešenie uloženia batérie naprieč telom stroja znižuje riziko znečistenia, vniknutia prachu a vody do priestoru batérie, takže nedochádza k zaneseniu alebo poškodeniu konektorov. Zároveň sa prenáša váha batérie do blízkosti ťažisko stroja a batéria sa nachádza v jeho osi otáčania, čo zaisťuje zvýšenú manévrovateľnosť. Konštrukcia výrobku umožňujúca umiestnenie batérie naprieč telom výrobku ponúka výnimočnú flexibilitu, pretože možno použiť batérie rôznych veľkostí.

Batéria ako súčasť dizajnu (v patentovom konaní). Nami vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon.

 

Odolnosť proti vode (IPX4) - použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.


Tlačidlá sú interaktívne - napríklad pre spustenie a zastavenie stroja stačí jednoducho stlačiť rovnaké tlačidlo. K dispozícii je tiež tlačidlo "savE" pre výber ekonomického režimu s dlhšou výdržou batérie. Vyžínače sú navyše vybavené tlačidlom pre zmenu smeru otáčania vyžínacej hlavy.

 

Naše stroje majú kompaktný, štíhly dizajn a prednú rukoväť blízko ťažiska. Sú preto ľahké a dobre vyvážené a práca s nimi je pohodlná vo všetkých situáciách.

 

Môžete si vybrať medzi normálnym a ekonomickým režimom Save ™, teda medzi maximálnym výkonom alebo maximálnou prevádzkovou dobou pre dané podmienky. Či tak alebo onak, vždy získate perfektný výsledok.

 

Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Vysoko výkonný akumulátorový systém Husqvarna ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu.

 

Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest.

 

Ľahko použiteľná vyžínacia hlava. Odolný dvojlankový kosiaci systém s Tap 'n Go pre rýchle vysúvanie vyžínacieho lanka.

 

Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

Minimálna údržba

Dodatočné parametre

Kategória: Vyžínače
Hmotnosť: 3.11 kg
Batéria: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Corded
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 3110 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 0.9 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 1.2 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 0.7 m/s²
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 89 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 76 dB(A)
Hmotnosť (bez batérie a rezacieho zariadenia): 3 kg
Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia): 2.85 kg
Hmotnosť bez batérie: 3 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 5508 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
OEM Pílový kotúč: --
OEM Popruhy: --
OEM Trávny nôž: --
OEM Vyžínacia hlava: T25B
Popis výrobku: 520iLX Aku vyžínač (bez bat. a nab.)
Priemer trubice: 24 mm
Pripojená sada digitálnych funkcií (kalkulačka): Husqvarna Common Service Tool : Released 2019-01-01Premium : Released 2019-04-04
Šírka záberu, cm: 40 cm
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ hriadeľa: Rovný
Typ motora: BLDC (bezkefový)
Typ nabíjačky: --
Typ rukoväte: Oblúk
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery
Product usage: Professional use

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: