520 iRX Aku krovinorez bez akumulátora a nabíjačky

Neohodnotené
Značka: HUSQVARNA
459,90 € 383,25 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.11.2023

ľahký a vysoko výkonný vyžínač pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vynikajúcou ergonómiou a vyváženosťou, vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým motorom. Dodávané vrátane pohodlného popruhu, bez batérie a nabíjačky. Tento produkt spĺňa nároky na tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk.

Detailné informácie

Podrobný popis

520 iRX Aku krovinorez bez akumulátora a nabíjačky

 

Otáčanie oboma smermi pre dôkladnejšie vyžínanie. Smer otáčania strunovej hlavy je možné meniť podľa výšky kosenej trávy.

 

Inteligentné umiestnenie batérie naprieč telom stroja. Inteligentné riešenie uloženia batérie naprieč telom stroja znižuje riziko znečistenia, vniknutia prachu a vody do priestoru batérie, takže nedochádza k zaneseniu alebo poškodeniu konektorov. Zároveň sa prenáša váha batérie do blízkosti ťažisko stroja a batéria sa nachádza v jeho osi otáčania, čo zaisťuje zvýšenú manévrovateľnosť. Konštrukcia výrobku umožňujúca umiestnenie batérie naprieč telom výrobku ponúka výnimočnú flexibilitu, pretože možno použiť batérie rôznych veľkostí.

 

Nami vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon.

 

Vysoký stĺpik rukoväte zväčšuje priestor pre nohy, zvyšuje voľnosť pohybu pri práci na svahovitom teréne.

 

Odolnosť proti vode (IPX4) - použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.

 Komfortné vystužené nosné popruhy.

 

Naše stroje majú kompaktný, štíhly dizajn a prednú rukoväť blízko ťažiska. Sú preto ľahké a dobre vyvážené a práca s nimi je pohodlná vo všetkých situáciách.

 

Ovládanie akumulátorových výrobkov je sústredené do panelu tlačidiel. Tlačidlá sú interaktívne - napríklad pre spustenie a zastavenie stroja stačí jednoducho stlačiť rovnaké tlačidlo. K dispozícii je tiež tlačidlo "savE" pre výber ekonomického režiimu s dlhšou výdržou batérie. Vyžínače sú navyše vybavené tlačidlom pre zmenu smeru otáčania vyžínacej hlavy.

 

Jednoduché ovládanie. Môžete si vybrať medzi normálnym a ekonomickým režimom Save ™, teda medzi maximálnym výkonom alebo maximálnou prevádzkovou dobou pre dané podmienky. Či tak alebo onak, vždy získate perfektný výsledok.

 

Maximálna doba prevádzky na jedno nabitie batérie |Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu.Vysoko výkonný akumulátorový systém Husqvarna ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilné použitie v rôznych nástrojoch Husqvarna a vždy nájdete riešenie šité na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

 

Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja.Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja.savE™. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest.

 

Ľahko použiteľná vyžínacia hlava. Odolný dvojlankový kosiaci systém s Tap 'n Go pre rýchle vysúvanie vyžínacieho lanka.

 

Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

Minimálna údržba

Dodatočné parametre

Kategória: Krovinorezy
Hmotnosť: 4.55 kg
Batéria: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Corded
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 4550 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 0.7 m/s²
Dĺžka trubice: 970 mm
Dĺžka trubice, cm: 38.189 palec
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 96 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 76.1 dB(A)
Hmotnosť (bez batérie a rezacieho zariadenia): 3.8 kg
Hmotnosť bez batérie: 3.8 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 6944 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
OEM Popruhy: Balance 35B
OEM Trávny nôž: Trávny kotúč Grass 255-3
OEM Vyžínacia hlava: T25B
Popis výrobku: 520iRX Aku krovinorez (bez bat. a nab.)
Priemer trubice: 24 mm
Pripojená sada digitálnych funkcií (kalkulačka): Premium : Released 2019-04-04Husqvarna Common Service Tool : Released 2019-01-01
Šírka záberu, cm: 40 cm
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora: BLDC (bezkefový)
Typ nabíjačky: --
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery
Product usage: Professional use

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: