Aku plotostrih HUSQVARNA 520 iHD60 bez aku. a nabij.

Tip
Neohodnotené
Značka: HUSQVARNA
539,99 € 449,99 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
5.2.2024

Ľahké a tiché nožnice na živé ploty pre profesionálne použitie s batériovým pohonom. Majú 60 cm dlhú obojstrannú strihaciu lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná batéria vám umožnia maximálne využiť váš pracovný čas

Detailné informácie

Podrobný popis

520iHD60 HUSQVARNA Aku polostrih bez aku. a nabij.

 

Ľahké a tiché nožnice na živé ploty pre profesionálne použitie s batériovým pohonom. Majú 60 cm dlhú obojstrannú strihaciu lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná batéria vám umožnia maximálne využiť váš pracovný čas

 

 

Dobrá vyváženosť uľahčuje manipuláciu.

 

Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Vysoko výkonný akumulátorový systém Husqvarna ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Akumulátory v našom systéme sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie, rýchlo sa dobíjajú a ešte rýchlejšie vymieňajú, takže nemusíte prerušovať prácu. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilné použitie v rôznych nástrojoch Husqvarna a vždy nájdete riešenie šité na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

 

Flexibilný akumulátorový systém. Akumulátor Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ním vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Rovnaký výkon ako benzínový motor Ovládanie stroja pomocou tlačidiel je veľmi jednoduché.

 

Intuitívna klávesnica. Nastavenie polohy rukoväte pre ľahšie strihanie. Zadná rukoväť môže byť nastavená do niekoľkých polôh pre uľahčenie strihania živých plotov zo strany a zhora.

 

Nastavenie polohy rukoväte  Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.

 

Minimálna údržba. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia a tiež vám umožní pracovať na väčšine verejných miest.

 

Nehlučná prevádzka . Naše akumulátory vám umožnia pracovať skutočne rýchlo a efektívne.

 

Práca bez prestávok. Inteligentné umiestnenie batérie naprieč telom stroja. Inteligentné riešenie uloženia batérie naprieč telom stroja znižuje riziko znečistenia, vniknutia prachu a vody do priestoru batérie, takže nedochádza k zaneseniu alebo poškodeniu konektorov. Zároveň sa prenáša váha batérie do blízkosti ťažisko stroja a batéria sa nachádza v jeho osi otáčania, čo zaisťuje zvýšenú manévrovateľnosť. Konštrukcia výrobku umožňujúca umiestnenie batérie naprieč telom výrobku ponúka výnimočnú flexibilitu, pretože možno použiť batérie rôznych veľkostí.

 

Batéria ako súčasť dizajnu (v patentovom konaní) |Rýchlosť 4000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania.Rýchlosť 4000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania.

 

Rýchlosť strihania. Celkovo nízka hmotnosť, menej komponentov a ľahký elektromotor. Celkovo nízka hmotnosť, menej komponentov a ľahký elektromotor v porovnaní s benzínovými strojmi.

 

Ľahká konštrukcia. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Môžete si vybrať medzi normálnym režimom alebo úsporným režimom Save™, podľa podmienok vašej práce, či potrebujte maximálny výkon alebo pracovať čo najdlhšie. Tak či onak, vždy dostanete perfektný výsledok. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.

Odolnosť proti poveternostným vplyvom (IPX4)

Dodatočné parametre

Kategória: Plotostrihy
Hmotnosť: 3.774 kg
Batéria: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Corded
Čistá hmotnosť výrobku, konečná: 3774 g
Denné vystavenie vibráciám (A8): 1.5 m/s²
Dĺžka strihacej lišty, cm: 60 cm
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 1.6 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 2.5 m/s²
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 78 dB(A)
Hmotnosť bez batérie: 3.8 kg
Hmotnosť s batériou: 5.1 kg
Hrubá hmotnosť výrobku, konečná: 5709 g
Max. napätie akumulátora: 40 V
Napätie akumulátora: 36 V
Názov batérie: --
Popis výrobku: 520iHD60 (bez bat. a nab.)
Pripojená sada digitálnych funkcií (kalkulačka): Husqvarna Common Service Tool : Released 2019-01-01Premium : Released 2019-04-04
Rozstup nožov (zubov): 32 mm
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora: PMDC (4-kefový)
Typ nabíjačky: --
Zdroj energie: Akumulátor
Zdroj napájania: Battery

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: